Kenan İle Mercan Oyuncuları Kimdir ? Kadrosu ve Konusu

Kenan ile Mercan oyuncuları kimdir kadrosunda kimler var? Kenan İmirzalıoğlu ve Cansu Dere’nin baş rol oynadığı dizi kadrosu konusu ve oyuncuları hakkında detaylı bilgileri konumuzda bulabilirsiniz. 2019 2020 Star Tv yeni dizileri arasında yerini alacak dizinin cast çalışmaları devam ediyor.

Kenan İle Mercan Oyuncuları Kimdir ? Kadrosu ve Konusu

Kenan ile Mercan Oyuncuları Kimdir ?

Star Tv’de yıla damgasını vuracak muhteşem bir yeni dizi geliyor. Ay Yapım imzalı projede sosyal medyada yeni dizisi sorulan Kenan İmirzalıoğlu oynayacak. Uzun aradan sonra Cansu Dere’de dizi seti adresinde Kenan İmirzalıoğlu ile buluştu. Oyuncu kadrosunu ve konusunu yakından tanıyalım.

Kenan ile Mercan Oyuncuları Kimdir ?

Kenan ile Mercan Kenan Kimdir ? 2019 2020 Yeni Dizisi

1,92 boyu ve 46 numara ayakkabı ile ünlü olmuş Türkiye modeli seçilmiş yakışıklı oyuncudur. Kendisini yıllar öncesinde Miroğlu adı ile Deli Yürek dizisinde tanıdık. 18 Haziran 1974 Üçem doğumludur. Yakışıklı oyuncu Arda Turan’ın eski sevgilisi ve Selena dizisi ile ünlenmiş güzel oyuncu Sinem Kobal ile 2016 yılında evlenmiştir. Acı Hayat, Ezel, Karadayı gibi önemli dizilerde rol almıştır. Kendisi Türk oyunculuk tarihinin unutulmaz isimlerinden olmuştur. 2019 2020 yeni dizisi Kenan ile Mercan dizi oyuncuları arasında Kenan karakterini kendi adı ile oynayacaktır.

Kenan ile Mercan Kenan Kimdir ? 2019 2020 Yeni Dizisi

Kenan ile Mercan Dizisi Mercan Kimdir ?

Kenan ile Mercan dizisinde Mercan karakterini güzelliği ile dikkat çekmeyi her zaman başaran geçen yıllara rağmen güzelliğinden ödün vermeyen Cansu Dere kimdir ? Birçok reyting rekortmeni dizinin yapımcısı Ay Yapım yeni bir projeye imza attı. 2 Yıldır sosyal medyada Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisinde partneri merak ediliyordu. 14 ekim 1980 doğumludur. Boyu 1,76 m ve esmer teni ile mankenlik yapmaktadır. Sıla, Ezel oynadığı diziler arasında en çok reyting alanlarıdır.

Kenan ile Mercan Dizisi Mercan Kimdir ?

Kenan ile Mercan Konusu Nedir ?

Senaryosunu Sema Ergenekon’un yazdığı Kenan ile Mercan konusu bir aşk dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Ancak dizi içerisinde başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu olunca sokak arası kavgalar ve dövüş olmaz ise olmaz tabi ki. Cingöz Recai filmi’nden sonra ekranlara geri dönen Kenan Bey Cansu Dere yani Mercan ile aşk yaşayacak. Kavuşmalarına çıkacak engeller Kenan ile Mercan dizisinin konusunu oluşturacak.

Kenan ile Mercan Konusu Nedir ?

Kenan ile Mercan Ne Zaman Başlayacak ?

Star Tv’de yayınlanması düşünülen Kenan ile Mercan ne zaman başlayacak diye çok fazla mesaj geliyor. Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi 2019 2020 sezonu için ekim ayında yayına gireceğini düşünüyoruz.

Kenan ile Mercan Ne Zaman Başlayacak ?

Kenan ile Mercan oyuncuları kimdir kadrosunda kimler var ? Dizi hangi kanalda ne zaman başlayacak ve konusu nedir gibi konularda sizleri aydınlatmaya çalıştık. Sizin de Kenan ile Mercan dizisinde görmek istediğiniz oyuncular var ise bizlere iletiniz.

Kenan ile Mercan oyuncuları kimdir
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2019