Kenan İmirzalıoğlu 2018 Yeni Reklamı Demirören Grubu Total Reklamı

Kenan İmirzalıoğlu 2018 Yeni Reklamı Demirören Grubu… Kenan İmirzalıoğlu’nu Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinden sonra ilk kez ekranlarda görüyoruz. Kenan İmirzaloğlu Demirören Grubu’nun reklamında rol aldı. Başarılı oyuncunun yer aldığı reklam da çok dikkat çekici olmuş.

Demirören Holding ve TOTAL Oil Türkiye A.Ş. reklam vermek isteyince Türkiye’nin en yakışıklı oyuncularından biri olan Kenan İmirzalıoğlu ile anlaştı. Kenan İmirzalıoğlu 2018 yılında ağustos ayında Demirören grubunun ve Total Oil Türkiye’nin reklamı yayınlanıyor.

Kenan İmirzalıoğlu’nun rol aldığı reklamın sloganı şu şekilde; Bu ülkenin doğuşu da güzel güneşinin batışı da… Hayat yolculuğu… Hiç bitmeyen ve her gün yeniden başlayan bir koşuşturma. Bu ülkede günü emeğiyle aydınlatan esnafın da çocuklarının yarınlarına ışık tutan anne ve babaların da… Toprağa ruhunu katan çiftçinin de doğduğu topraklarda yeni umutlar yeşerten öğrencinin de…

Çalışanları evine ekmek götürebilsin diye çabalayan patronun da çıraklarıyla her sabah bereket dağıtan fırıncının da… Herkesin bir hayat mücadelesi var, hepimizin enerjiye ihtiyacı var. İşte bu yüzden TOTAL istasyonları olarak biz arkamızdaki Demirören mirası ve yerli yatırımın gücüyle hayat mücadelesinin gerçek kahramanlarının enerjilerini yenilemek, hayat yolculuğundaki tüm güzelliklere enerji vermek için çalışıyoruz.

Kenan İmirzalıoğlu’nun reklam filminin sonunda söylediği sözler de etkileyiciydi. Bu ülke özel, Türkiye’nin Enerjisi Güzel!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2018