Kenan İmirzalıoğlu 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi Var mı, Hangi Kanalda Ne Zaman?

Kenan İmirzalıoğlu deyince akla oldukça karizmatik ve yakışıklı bir oyuncu geliyor. Elbette bu yakışıklılık ve karizmaya Uzun Yıllar Boyunca birçok dizi ve filmdeki başarılarıyla alnının akıyla gelen Kenan İmirzalıoğlu 2019-2020 yıllarında hangi dizide veya filmde rol alacak herhangi bir projesi var mı diye merak eden seyircilerimiz ve takipçiler için Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi ve Projesi hakkında kısa bilgiler vermek için bu sayfayı oluşturmuş bulunuyoruz.

Son olarak geçtiğimiz dönem Kanal D ekranlarında Mehmet bir Cihan Fatih’i simli dizide Fatih Sultan Mehmet karakterini canlandıran başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu dizinin kısa sürede bitmesi erken final yapması dolayısıyla şok olmuştu. Elbette bu dizinin tutmasının birçok sebebi vardı ki bunlardan bir tanesi Mehmet bir Cihan Fatih’i dizisi giyim kuşam olarak Osmanlı Devleti’nin yansıtmıyor açık seçik cariyeler ve kadınlar ile kesinlikle Osmanlı Devleti’nin Müslüman ve Alim bir padişahının yaşadığı devre uygun olmayan bir dizi görünümü olduğu için izleyiciler adeta dizinin yapımcısını cezalandırdığı ve reytinglerde başarı elde edemeyen dizi kısa sürede yayından kaldırıldı.Kenan İmirzalıoğlu 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi Nedir

Kenan İmirzalıoğlu 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi hakkında bilgiler:

Daha önce Karadayı dizisinde rol alan Kenan İmirzalıoğlu’dan oldukça kaliteli bir oyunculuk sergilemiş ve izleyenlerin gönlüne taht kurmuştu. 2019-2020 sezon içinde Kenan imirzalıoğlu’ndan yeni dizi müjdesi geldi. Kenan İmirzalioğlu, Mehmet bir Cihan Fatih’i isimli diziden sonra “Önümüzdeki sezon ekranlara yeni bir proje ile döneceğim” dedi. bu müjdeli haber den hemen sonra Kenan İmirzalıoğlu’nun ay yapım mı yoksa Q3 yapım mı olacak yeni yapımcısı ile hangi projeye başlayacak merak edilmeye başlandı.

Bunu Gördün mü>>  Benim Tatlı Yalanım Gonca Sarıyıldız Kimdir? Sevgilisi Fotoğrafları

Rol aldığı tüm dizilerde yüksek oyunculuk kabiliyeti ile ciddi anlamda başarılı olan yakışıklı oyuncu Karadayı dizisinden sonra uzun bir ara verdi yaklaşık 2 sezon herhangi bir projede yer almayan Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi Mehmet bir Cihan Fatih’i Biz ise oldukça büyük merak uyandırmıştı. ancak dizinin sadece 8 bölümü sürmesi ve ardından yayından kaldırılmasıyla birlikte Kenan imirzalıoğlu’nu Uzun süredir İzlemek isteyenler adeta hayal kırıklığına uğramış olduğu ve yeni dizisini merak etmeye başladılar.

Kenan İmirzalıoğlu 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi DetaylarıKenan İmirzalıoğlu Yeni Sezon Dizisi Ne Zaman

Genel olarak oynadığı dizi ve filmlerde hep ağır abi rollerinde oynayan Kenan İmirzalıoğlu bu 2019-2020 sezonunda oynayacağı yeni dizide de buna benzer bir rol oynayacaktır. Çünkü kendisine çok iyi oturan bir karakteri olduğu için ağır abi rolleri gerçekten oyuncuya çok fazla yakışıyor. Yeni sezonda oynayacağı yeni Dizide macera dizisi olacağı ve oldukça üzel bir rolle Kenan İmirzalıoğlu’nun yeniden seyirci ile buluşup Adete barışma yaşayacağı bir dizi projesi olacağına öğrendik ama dizi ile ilgili detaylar çok fazla paylaşılmadı. Yakışıklı jöne kimin eşlik edeceği ile ilgili yapımcı şirket bir açıklamada bulunmadı. Pastel Filmin yapımcılığını üstlendiği dizi Show tv ekranlarında yayınlanacak. Kenan İmirzalıoğlu’nun 2019-2020 yıllarında oynayacağı yeni dizinin Cast çalışmaları devam ederken dizinin oyuncuları netleştikçe sayfamızdan sizlere duyuracağız.

Bunu Gördün mü>>  Kimse Bilmez Amca Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ? Mehmet Ali Kaptanlar Bilgileri.

Kenan İmirzalıoğlu’nun 2019-2020 yıllarında yeni projesi olan Dizinin seti nerede , konusu ne bu konuların sır gibi saklanıyor olması ilgiyi daha çok artırıyor. bir önceki rolündeki gibi bir padişah mı olacak yoksa maceraperest bir aktör mi olacak Bizler de oldukça merak ediyoruz. Yakın zamanda yeni dizi ile ilgili bir basın açıklaması yapılıp sorular cevaplandırılacak. ancak dizinin Sır Gibi saklanması ve basına bilgi sızdırmaması nedeniyle çok fazla detaya sahip olamadık henüz. lerleyen günlerde Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi hakkında bilgiler verilirse ve oyuncuları açıklanmaya başlanırsa O zaman başrol kadın oyuncusunu da öğrenmiş olacağız. Sizce Kenan İmirzalıoğluna hangi oyuncu eşlik etmeli siz dizide başrol kadın oyuncu olarak kimi görmek istersiniz yorumlarınızı bekliyoruz.

Kenan İmirzalıoğlu 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi Nedir Hangi Kanalda Ne Zaman?

SON DAKİKA: Mehmet bir Cihan Fatih’i dizisinden sonra bir süredir ekrandan uzak kalan ve doğru projeyi bulmak için beklediği bilinen ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu sonunda ekrana dönmeye karar verdi. Bir süredir bütün büyük yapım şirketlerinin peşinde olduğu oyuncu sonunda Vatanım Sensin ve İstanbullu Gelin gibi projelere imza atan Q3 Medya ile anlaşma imzaladı. 2019-2020 sezonunda Kenan İmirzalıoğlu 23 medyanın yeni projesinde yer alacak ve dizinin macera tarzında olacağı tüyolarını ulaştık ancak Detaylar ve dizi ile ilgili bilgiler ilerleyen günlerde bu sayfada sizlerle paylaşacağız.Kenan İmirzalıoğlu 2019-2020 Yeni Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman

Bunu Gördün mü>>  Kimse Bilmez Amca Kimdir ? Gerçek Adı Nedir ? Mehmet Ali Kaptanlar Bilgileri.

Kenan İmirzalıoğlu daha önceki dizisinde olduğu gibi yine çok büyük bütçeli bir projeyle 2019-2020 sezonunda Show tv’de yeni dizisi ile birlikte ekranında olacak. Gelişmeleri bu sayfadan sizlere bildireceğiz. Kenan İmirzalıoğlu 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi Nedir Hangi Kanalda Ne Zaman? konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi yazın lütfen aşağıya..

Güncelleme 12 Mayıs 2019 :

Yeni sezon için hazırlanan Arıza dizisi için Kenan İmirzalıoğlu’ya teklif götürülmüş ve yüksek olasılık Arıza Dizisinde 2019-2020 dizi sezonunda Ezel dizisindeki başrol arkadaşı Cansu Dere ile beraber Arıza dizisinde Kenan İmirzalıoğlunu göreceğiz gibi gözüküyor. Arıza dizisi yapımcısı yönetmeni kanalı gibi detaylı bilgileri aşağıdaki yazımızda yazdık. Kenan İmirzalıoğlu’nu artık bir tv dizisinde görmek isteyenler merak etmesinler, Arıza dizisi ile ekranlara geri döneceğe benziyor. Buyrun konu;

Arıza Oyuncuları Kimler Konusu Kanalı Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kenan İmirzalıoğlu 2019-2020 Yeni Sezon Dizisi Var mı, Hangi Kanalda Ne Zaman? (17 Yorum)

  1. Bugune kadar oynadidigi film ve dizilerin icnde en basarili oldugu Karadayiydi. Digerlerin de rol sifir.

  2. Biran önce diziyi yayınlayın kenan imirzalioglun bu ülkede hayranları çok benguzel koreli eşlik edin

  3. Ben kenan imirzalıoğlunu bergüzar korelle izledim kim gelse onun kadar yakuştıramam galiba süper ikili

  4. Kenan İmrzalıoğluna Pelin Karahan , Özlem Yımaz Fulya Zenginer Özge Özber gibi güzel oyuncular yakışır

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2019