Kenan İmirzalıoğlu Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Hangi Rolde

Kenan İmirzalıoğlu Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi Oyuncu Kadrosu Kim Hangi Rolde… Fatih dizisi 2013 yılında yayınlanmıştı. Kanald de yayınlanan Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinin başrolü yani Fatih Sultan Mehmet dizisini canlandıran isim Mehmet Akif Alakurt’tu.  Fatih dizisinde plato kuruldu senaryo sonrasında yazıldı. Bu yüzden de senaryonun yetersizliğinden ve Mehmet Akif Alakurt’tan çıkan olumsuzluklardan dolayı dizi ancak 5 bölüm sürmüştü.

Ancak bu sefer farklı geliyor Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisi.. Başrolü kendini kanıtlamış ve oyunculuk tecrübesi olan bir isim. Fatih Sultan Mehmeti canlandıracak kişi Kenan İmirzalıoğlu. Kenan İmirzalıoğlu’nun olduğu dizi zaten beğenilir. 7. Osmanlı padişahı olan Fatih Sultan Mehmetin hayatını anlatacak olan dizi için hazırlıklar tam gaz devam ediyor.

Vatanım Sensin dizisinin yapımcı şirketi olan O3 bu sefer de yine bir dönem dizisi olan Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisini hazırlıyor. Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinin prodüksiyon çalışmaları oyuncu seçmeleri devam ediyor. Yeni sezona yetişmesi bekleniyor. Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisine yakışacak en iyi oyuncunun da Kenan İmirzalıoğlu olduğunu düşünüyoruz.

Kenan İmirzalıoğlu kimdir; 18 Haziran 1974 doğumludur. Ankaralıdır. 1995 yılında üniversite arkadaşlarının ısrarıyla katıldığı yarışmada birinci oldu. Kenan İmirzalıoğlu oynadığı dizilerden birini olsun muhakkak izlemişsinizdir.

Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Kenan İmirzalıoğlu rol aldığı dizi ve filmler; 1998-2002 Deli Yürek, 2001 “Deli Yürek: Bumerang Cehennemi “,2003-2005 “Alacakaranlık “,2004 “Yazı Tura”2005-2007 “Acı Hayat” ,2006 “Son Osmanlı Yandım Ali “,2007 “Kabadayı” ,2009 “Ejder Kapanı”,2009-2011 “Ezel”,2012 – Uzun Hikaye (Bulgaryalı Ali) ,2012 – Karadayı

Kenan İmirzalıoğlu eşi Sinem Kobal ile bir alışveriş merkezinde gezerken objektiflere yakalandı ve kilo verdiği görüldü. Kenan İmirzalıoğlu nun Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisindeki rol arkadaşları kimler olacak? Dizinin platosu nerede kurulacak? Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi ile ilgili tüm bilgileri konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz. 

Mehmet Bir Cihan Fatihi Dizisi Oyuncu kadrosu

Mehmet Bir Cihan Fatihi TEODORA (TOPRAK SAĞLAM)

Aynı zamanda müzisyen olan Toprak Sağlam gitarıyla şarkılar söylemekte. Zaman zaman dizilerde kısa süreli rol alan Toprak Sağlam Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde Tedora karakterine hayat verecek..

Mehmet Bir Cihan Fatihi (Çandarlı rolü Çetin Tekindor)

Tekin Çetindor yılların oyuncusu.. Emektar hangi dizide rol alsa diziyi alıp götürüyor. Karadayı ve son olarak İçerde dizisindeki rolleri de oldukça sağlamdır. Akıllarda kalıcı rollerin adamı Çetin Tekindor Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinde Çandarlı rolünde oynayacak.

Mehmet Bir Cihan Fatihi Delibaş karakteri (Gürkan Uygun)

Girdiği her rolü başarıyla oynayan Gürkan Uygun akıllarda hala Memati rolünü silebilmiş değil. Ancak yeni dizisi Mehmet Bir Cihan Fatihi ile yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor Gürkan Uygun. Bu şehir arkadan gelecek son dizisi olmuştu geçen sezon..

Mehmet Bir Cihan Fatihi Akşemseddin rolü ile (Metin Akpınar):

Mehmet Bir Cihan Fatihi Altan Erkekli:

Mehmet Bir Cihan Fatihi Çiçek Hatun karakteri de Selin Demiratar

Selin Demiratar hakkında Mehmet Bir Cihan Fatihi rolü ile ilgili detaylı bilgi için Kenan İmirzalioğlu Kiminle Başrolde Oynayacak

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 7 October 2017