Kenan Işık İyileşti, Kim Milyoner Olmak İsteri Yeniden Ne Zaman Sunacak?

Uzun süredir aramızda bulunmayan ve bitkisel hayatta bekleyen Kenan Işık bitkisel hayattan çıktı, hayati fonksiyonları normale dönen başarılı sunucu ve oyuncu çok yakında aramıza dönecek. Kenan Işık severler uzun süredir onun yokluğuna alışamamış ve defalarca Kenan Işık öldü mü yaşıyor mu gibi sorularla sağlık durumunu öğrenmeye çalışmışlardı.

4 yıla yakın bir süredir önce Almanya’da tedaviye başlayan ancak doktorların çok ümitsiz olması nedeni ile ailesinin kararı ile İstanbul’a dönen ve yaklaşık 4 yıldır komada yatan Kenan Işık bu duruma nasıl geldi diye merak edenler için kısaca bilgi verelim.. Kenan Işık 4 yıl önce gittiği spor salonundaki özel bir saunadan çıkarken ayağının kayması üzerine düşerek beyin kanaması geçirmiş ve komaya girmişti.

Bizde Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz. Kenan Işık severleri sunucunun İyileşti, Kim Milyoner Olmak İsteri Yeniden Ne Zaman Sunacak?gibi sorularını soranlar içinde cevabımız var. Yukarıda sunulan haberin kaynağı hürriyet idi.  Ancak Hürriyet yaptığı bu haberden sonra bir düzeltme yaparak gerçeğin başka olduğunu duyurdu.

İşte Hürriyetin son haberi ve düzeltmesi: Komada uzun süre yaşam mücadelesi veren Kenan Işık’ın hayati fonksiyonlarının normale döndüğü iddia edildi. Hatta bazı görgü tanıkları Bodrum’da bir yazlıkta ünlü sanatçıyı balkonda otururken gördüklerini bile ifade ettiler.

Ancak gerçek kısa bir süre sonra ortaya çıktı. Ünlü sanatçının durumunda bir değişiklik olmadığı öğrenildi. Bodrum’da Kenan Işık sanılan kişinin ise ünlü sanatçının benzeri olduğu anlaşıldı. İşte Kenan Işıka benzerliği ile kafaları karıştıran o kişi..

Kenan Işık İyileşti, Kim Milyoner Olmak İsteri Yeniden Ne Zaman Sunacak?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 4 Eylül 2018