Kendine İyi Bak Sunucusu Kimdir ? Ebru Akel Kaç Yaşında Boyu

Show Tv’de yayınlanan Kendine İyi Bak sunucusu kimdir ? Güzel model Ebru Akel’in yeni programı belli oldu. Sunucuyu tanımayanlar Ebru Akel kimdir kaç yaşında sevgilisi kim oynadığı dizileri ve filmleri nedir diye merak etmeye başladı. Sizler için tüm soruların cevaplarını bu yazımızda topladık. Programın hangi gün saat kaçta yayınlandığı ve iletişim bilgileri ile başlayalım.

Kendine İyi Bak Sunucusu Kimdir ? Ebru Akel Kaç Yaşında Boyu

Kendine İyi Bak Sunucusu Kimdir ? Ebru Akel

Kendine iyi bakma hakkında püf noktaları verecek Ebru Akel kimdir ? Programda sanattan modaya dair bir çok alanda sohbetler yapılacak. Eski mankenin sunduğu programda herkesin ihtiyacı olan günlük bilgiler verilecek. Sağlıktan makyaja yeme içme konusuna kadar değinilecek ve özel konukları ile yeni güzel bir program derledi.

Kendine İyi Bak Sunucusu Kimdir ? Ebru Akel

Ebru Akel Kimdir ?

1 Mart 1971 İzmir doğumludur. Vücudunun estetik olmasını 7 yaşında başladığı bale’ye borçludur. Belindeki sağlık problemleri yüzünden baleyi bırakmak zorunda kalmıştır. Yazıldığı ajans aracılığı ile 1996 yılında ilk dizisi Hiç Bana Sordun mu projesi ile medya dünyasına etkili bir giriş yapmıştır. Kısa sürede Ebru Akel oynadığı dizileri ve filmleri ile dikkat çeken ekranların yeni yüzü olmuş ilerki zamanlarda sunuculuk yapmaya başlamıştır.

Ebru Akel Kimdir

Kendine İyi Bak Sunucusu Ebru Akel Yaşı Kaç Boyu ve Fiziksel Özellikleri

Ebru Hanım’ın yeni programı belli olması ile güzelliğini görenler yaşı kaç en çok bunu merak ediyor. Boyu ve fiziksel özelliklerini sizin için derledik. Bakın evli olduğu sevgilisi kim ?

 • Boyu: 1,72 m
 • Yaşı: 43
 • Kilosu: 57 kg
 • Burcu: Balık
 • Sevgilisi: Özer Sancak ( 2012 yılında evlendi )

Kendine İyi Bak Sunucusu Ebru Akel Yaşı Kaç Boyu ve Fiziksel Özellikleri

Kendine İyi Bak Sunucusu Ebru Akel Dizileri

Rol aldığı sayısız projesi arasından öne çıkanları sizin için derledik. Kendine İyi Bak sunucusu Ebru Akel bakın hangi önemli dizileri ile zamanın sevilen oyuncusu olmuştur.

 • 2009 – Kandıramazsın Beni
 • 2007 – Tatlı İntikam (Tuğçeşah)
 • 2006 – Azap Yolu (Ela)
 • 2005 – İlk Göz Ağrısı (Zarife)
 • 2002 – Kumsaldaki İzler (Aylin)
 • 2001 – Benim İçin Ağlama (Hayal)
 • 2000 – Hiç Bana Sordun mu
 • 1996 – Kara Melek (Lale)
 • 1993 – Son Söz Sevginin (Sevgi)

Kendine İyi Bak Sunucusu Ebru Akel Dizileri 

Kendine İyi Bak Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor ?

Programı izlemek isterseniz biraz erken kalkmanız gerekiyor. Önce hafta sonu olarak başlayan programın yayın günü hafta içine alındı. Eğer siz de Kendine İyi Bak hangi gün saat kaçta yayınlanıyor diye arama yapanlardan iseniz hafta içi her gün 08:00 itibari ile Show TV’yi takip etmenizi öneriyoruz. Program ile iletişim kurmak için instagram hesabını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Kendine İyi Bak Hangi Gün Saat Kaçta Yayınlanıyor ?

Kendine İyi Bak İletişim İnstagram

50 bine yaklaşan instagram hesabı ile dikkat çeken programı sosyal medyadan @kendineiyibaktv tagı ile takip edebilirsiniz. İletişim aracı olarak direk Ebru Akel’e sosyal medya üzerinden programın tagına mesaj atabilirsiniz. Tüm mesajlar düzenli olarak takip edilmekte ve önemli konular sunucu Ebru Hanım ile paylaşılmaktadır.

Kendine İyi Bak İletişim İnstagram

Kendine İyi Bak sunucusu kimdir program hangi gün saat kaçta yayınlanıyor ? Show Tv’nin sevilen kişisel gelişim programının sunucusu Ebru Akel boyu ve yaşı kaç iletişim olarak kullanabileceğiniz instagram hesabı nedir? Hepsini konumuzda bulabilir eksik olduğunu düşündüğünüz bilgileri bize yorumlar kısmından iletebilirsiniz.

Kendine İyi Bak sunucusu kimdir

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 27 Ağustos 2019