Keşke Hiç Büyümeseydik Caner Nalbantoğlu Kimdir Bilgileri İnstagramı Sevgilisi

Keşke Hiç Büyümeseydik Caner Nalbantoğlu Kimdir Bilgileri İnstagramı Sevgilisi.. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi yakında ekranlardaki yerini alacak. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi Mint Yapım – Birol Güven’in yapımcılığında ve Uğur Yağcıoğlu’nun yönetmenliğinde yayınlanacak.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin senaryosunu Murat Aras yazıyor. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin oyuncuları Burcu Kara,Deniz Celiloğlu ve Murat Kılıç. Yeni oyuncu arayışları devam ederken bir oyuncuyla daha anlaşıldı. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi oyuncu anlaşmaları sağlandıktan sonra sete çıkıp çekimlere başlayacaktır.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisine ödüllü bir yakışıklı katılıyor. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisiyle yeni anlaşma imzalayan oyuncu Caner Nalbantoğlu. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi yakında Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Keşke Hiç Büyümeseydik Caner Nalbantoğlu Kimdir?

2013 yılında Best Model yarışmasında 3. olmuştur. Geçen yıllarda bıçaklanması ile gündem olmuştu. Sağlık durumu iyi olan yakışıklı best model yarışmacısı artık dizilerde boy göstermeye başlayacak. İlk dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik olacak. Caner Nalbantğoğlu instagram hesabı; nalbantoglucaner   Sosyal medyadaki resimlerinden anlayacağımız üzere sevgilisi yok.

Caner Nalbantoğlu Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Can karakterini canlandırıyor. Can karakteri rolü; 
Ayşe’nin kayınbiraderidir ve mahallenin delikanlısıdır. Can abisi hapiste olduğu için abisinin eşini ve çocuğunu koruyup kollamak zorundadır. Ama her zaman kolayca kavga eden ve başı dertten kurtulmayan birisidir.

Can Hulusi’nin ölümü ile ilgili Hande ile karşılaşır. Mahallede olup biten her şeyi öğrenir. Can ve Hande arasındaki elektriğe karşı koyamazlar. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Can ve Hande arasında sosyo ekonomik fark onlar arasındaki aşkı engelleyemez.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Can karakterine hayat veren Can Nalbantoğlu  1989 yılında İstanbul’da doğan Caner Nalbantoğlu gençliğinin ilk yıllarından itibaren profesyonel olarak sporun içinde büyüdü, uzun zaman profesyonel olarak basketbol oynayan Nalbantoğlu eğitimini de bu doğrultuda Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda tamamladı. Üniversite yıllarında ilgisini çekmeye başlayan kamera önünde bulunma duygusunu, sporcu hırsı ile perçinleyen Caner uzunca bir süre Esin Doğan’dan oyunculuk eğitimi aldı ve şuanda da almaya devam etmekte. Caner Nalbantoğlu, Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Can karakterini canlandırmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 24 Temmuz 2018