Keşke Hiç Büyümeseydik Delice bir sevda Delice bir tutku bu şarkısı sözleri kim söylüyor

Show tv de ekrana gelecek olan yeni sezon dizilerinden birisi olan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin 3. tanıtım fragmanında çalan şarkı Delice bir sevda Delice bir tutku bu şarkısı sözleri kim söylüyor diye merak edenler için açtık bu içeriği.. İçimde sancısı, yüreğimde korkusu, Öylesi sardı ki bu hırçın sevda beni diye devam eden şarkı 90 ların en özel şarkılarından biriydi kuşkusuz..

Peki kim söylüyor Delice bir sevda, delice bir tutku bu diye başlayıp Haydi ara beni, sor beni, yorma beni, sar beni yar diye devam eden ve Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde oldukça güzel bir jenerik olarak çalan şarkı hangi pop sanatçısının şarkısı ve bu güzel müziğin adı ne? Hemen yanıt verelim:

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin 3. tanıtım fragmanında çalan bu güzel şarkının adı Delice bir sevda. Delice bir sevda şarkısını seslendiren sanatçımızın adı ise Ege. Evet zamanında en çok dinlenen bir şarkıcı olan Ege şimdilerde kayıp olsa da yinede geçmişteki şarkılar hala ayakta duruyor.. İşte Egenin söylediği Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde çalan Delice bir sevda şarkısının sözleri ve müziği:

Keşke Hiç Büyümeseydik müziği Delice bir sevda Delice bir tutku bu

Delice bir sevda, delice bir tutku bu.
İçimde sancısı, yüreğimde korkusu…
Öylesi sardı ki bu hırçın sevda beni
Kaçamam, susamam, kapalı kaçış yolu.

Kurudu dudaklar, çorak çöle döndü.
Bekledim gelmedin, bekledim gün döndü.

Haydi ara beni, sor beni, yorma beni, sar beni yar…
Sevdan ellerimi, kollarımı, gözlerimi bağladı yar…
Kalbim sana doğru senin için deli gibi atıyor yar…
Beni bir koynuna alıversen ne olur yar…

Beni bir arasan deli olurum deli.
Herşeyim anlamsız göremezsem eğer seni.
Yakıyor, yoruyor bu tutkunun ateşi.
Bu aşkta nihayet daha başından belli.

Bu şarkı hangi fragmanda çaldı diye merak edenler için Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin 3. tanıtım fragmanı yani son fragmanını da buraya ekleyelim istedik. 30 yıllık bir zaman diliminin konu edileceği dizide babalarının ölümüyle çocukluk anılarını, gençlik bunalımlarını, ilk aşklarını ve kavgalarını yaşadıkları yere yıllar sonra geri dönen kardeşlerin hikayesini izleyeceğiz. İşte o fragman:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ağustos 2018