Keşke Hiç Büyümeseydik Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Show tv de ekrana gelen Keşke Hiç Büyümeseydik Dizi Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta? Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladı. Bence güzel bir diziydi. Büyüyen evlatların geçmişe yönelik pişmanlıklarını anlatan dizi de son pişmanlığın fayda etmediğini görüyoruz malesef. Baba Hulusi yıllardır yalnız yaşadığı evde ölüme de yalnız gitmiştir.

30 Eylül Pazar Keşke Hiç Büyümeseydik Neden Yok Bitti mi Yayından mı Kalktı? 

Hulusi’yi evlatları bayramdan bayrama arayıp soruyorlardı. Onun tek yanına gelip hal hatır soranı torunu kendi adını taşıyan Hulusi’ydi. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Hulusi torunu Hulusi’nin doğumgünün kutlayacaktı evi süsledi. Buzdolabını ağzına kadar doldurdu. Pasta siparişi verdi. Ancak o akşam eve torunundan önce ecel geldi. Hulusi öldü ve akşam torunu Hulusi eve geldiğinde hala ve amcalarını o evde buldu. Nedenini sorduğunda dedesinin öldüğünü öğreniyor.

Dedesine en çok bağlı olan Hulusi olanları duyunca çok ağlıyor. Ancak yapacak bir şey yok. Baba Hulusi’nin tüm çocukları şimdi evinde yaşarken gelmedikleri eve öldüğü için geldiler. Onu toprağa verdiler bundan sonra neler yapacaklar? Hepsinin ayrı bir hayatı var. Ufuk yıllar önce terkettiği evde sürekli çocukluğu canlanıyor gözünde. Sevdiği kızı görüyor mahalle de geçmişlerini hatırlayıp üzülüyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Hulusi’nin tüm çocukları geçmişleri ile yüzleşiyorlar. Evde çocukluk zamanlarını hatırlıyorlar. Bu eve babası varken gelmemenin üzüntüsünü yaşıyorlar. Ancak yapacak bir şey yok. Şimdi paragöz eniştenin aklına gelen bir soru var? Bu ev ne olacak? Hemen satıp parasını yemeyi düşünse de bakalım kardeşler ne karar verecek?

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Hulusi bu ev için kardeşlere bir sürpriz hazırlamış mıdır? Onları birarada tutmak için ne düşünmüştür acaba? Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ilk bölümü ile beğenildi. Bakalım sonraki bölümleri nasıl ilerleyecek reytinglerde kaçıncı olacak göreceğiz.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi yeni bölümleri pazar akşamı yayınlanıyor. Pazar akşamı izleyemeyenler için tekrar bölümleri yayınlanıyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi tekrar bölümleri ne zaman yayınlanıyor?

Pazartesi 23:30

Salı 00:00

Perşembe 00:15

Pazar 20:00

Pazar 22:30

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ilk hafta tekrar bölümleri yukarıdaki saatlerde yayınlandı. Ancak yeni hafta da saatler değişebilir. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

SON DAKİKA:

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi reytinglerde oldukça kötü bir gidişat gösterdi ve geçen hafta 22. sıraya kadar geriledi. Bu yüzden Show tv Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin saatini 30 eylül pazar akşamı 23.15 e aldı. Ancak dizinin ömrü kısa olacak ve kısa süre içinde erken final yapacak görünüyor. Bu konudaki detaylı yazı ve bilgilendirme için TIKLAYIN

YORUMLAR

 1. Çok güzel sabırsızlıkla yeni bölümü bekliyoruz.

 2. Çok güzel bir aile dizisi neden yeni bölüm yayınlanmıyor anlamıyorum. Saçma sapan diziler uzun süre ekranda kalabiliyor ama böyle aile dizileri hemen bitiyor.

 3. Bende budiziyi çok beğenmiştim saçma sapan diziler reğtik yapıyor böyle aile dizisi seyredilmiyor erkenci kuş karadeniz yapmacık tahirin hareketleri karadenizliöyle yapmacık değil

 4. Gerçekten ailece izleyebildiğimiz ve günümüzdeki olayları anlatan bir diziydi neden kaldırıldı.. böyle bi saçmalık mı var izlemek istiyoruzz istiyoruzzzzz

 5. Bu dizi ATV de olmalı sohw tv dekiler izleyicinin ne istediğini bilmiyor lar

 6. Diziyi izlemeyi çok istiyorum ama yakalayamadık bu saatleri kim ayarlıyor
  Bu kadar iyi bir diziye yazık etmiş Show tv

 7. Başka saçma sapan diziler varken bu diziyi nadıl kaldırırsınız ya kalkmadını istemiyoruz

 8. Hayranlıkla izlediğimiz dizi neden bitti anlayamadım lütfen kaldırmayın

 9. bence cok guzel bir dizi kesinlikle her hafta pazar oynamali yayindan kaldirilmasini istemiyorum

 10. Saçma ve ahlaksız onca dizi varken böyle diziler neden kaldırılıyor. Şu dizinin Sezonlarca ekranda kalması gerekir bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.