Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Gül Kimdir Gerçek Adı Rolü (Çocuklar Duymasın Tutku)

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Gül Kimdir Gerçek Adı Rolü Bilgileri... Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi oyuncularına yeni bir isim daha katıldı. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde hem 90’lı yıllar ile oyuncuların gençlik dönemleri hem de günümüz sahneleri gösterilerek oyuncuların şimdiki halleri gösteriliyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Necati evin büyük oğludur. Necati hep borç içinde yaşamıştır. Bu yüzden de eşiyle boşanmıştır. Ancak sonradan parayı bulur ve genç bir kadın bulur kendisine.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde ara ara görülen Gül karakterini gerçek adı Gülin İyigün. Necati’nin ikinci evliliğidir. Otuz yaşlarının son zamanlarıdır. Ama evlendikten kısa süre Necati ölmüştür.Necati’den olan çocuğunu 12 yaşına kadar tek başına yaşamıştır. Gül gizemli karanlık bir kadındır. Necati’nin ailesine yakın olmaya çalışsa da ölümünden sonra bir yabancı haline gelmiştir.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Necati’nin 2. evliliği olan Gül karakterini canlandıran isim Gülin İyigün. Gülin İyigün 1983 İstanbul doğumludur. Güzel oyuncu bir çok dizi ve reklam filmlerinde rol almıştır. Tanınmış reklam filmlerinde rol alan Gülin İyigün 2011 yılından itibaren dizilerde yer almaya başlamıştır.

Gülin İyigün 2011 yılında ilk kez Tek Başımıza dizisinde rol aldı. Seksenler dizisinin de kadrosuna katıldı. Bu rolü ile de tanınmıştır. Gülin İyigün rol aldığı dizileri sizlerle paylaşalım. Gülin İyigün Galip Derviş, Yalan Dünya, Şehrin Melekleri dizilerinde rol aldı.

Gülin İyigün son olarak Çocuklar Duymasın dizisinde rol aldı. Çocuklar Duymasın dizisinde Tutku rolünü oynadı ve seyircinin tepkisini çekti. Hiç sevilmeyen bir karakteri hakkıyla oynadı. Bu başarılı rol ile kendini tanıtan Gülin İyigün yoga eğitimi de yapmaktadır.

Gülin İyigün Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi dizisinde de Gül karakterini canlandırmaktadır. Kendisine başarılar dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 23 Eylül 2018