Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Oyuncuları Ne Zaman Başlayacak Fragmanı

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Oyuncuları Ne Zaman Başlayacak Fragmanı… Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi Mint Yapım – Birol Güven’in yapımcılığında yayınlanacak.  Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi yönetmenliğini Uğur Yağcıoğlu senaryosunu Murat Aras yazıyor. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi kadrosunda Deniz Celiloğlu ve Murat Kılıç’ın yer aldığı dizi için oyuncu arayışları devam ediyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Deniz Celiloğlu ve Murat Kılıç’ın rol alacağı dizinin yeni oyuncusu da belli oldu. Burcu Kara’nın da rol alacağı Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi hazırlıkları tamamlanıyor.

Show TV Keşke Hiç Büyümeseydik dizisini yeni sezon için hazırlıyor. Show TV de sezon içinde yayınlanan diziler artıyor. Yeni Gelin Çukur dizilerine yenilerini ekliyor Show TV. Yeni sezon için tüm kanallar yeni projeler araştırıp yeni ve iddaalı projeler arıyorlar.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi oyuncu arayışları hala devam ediyor. Başrol oyuncuları belli oldu. Artık yan rollerde. Senaryosu yönetmeni belli olan dizinin yapım şirketi de Mint Yapım. Birol Güven’in imzası olan yapımlar başarılı olur. Bakalım bu proje de bu nu kanıtlar nitelikte olacak mı? Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi oyuncuları özeti bilgileri hepsi konumuzda sizlerle olmaya devam edecek.

Murat Aras’ın kaleme alacağı,kadrosunda Deniz Celiloğlu ve Murat Kılıç’ın yer aldığı “Keşke Hiç Büyümeseydik” dizisine Burcu Kara dahil oldu.

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Oyuncuları

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi kadrosu şekillendi tamamen. Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar ve Kevork Türker gibi güçlü isimler yer alıyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi oyuncu kadrosu karakterleri resimleri:

Keşke Hiç Büyümeseydik dizi oyuncuları Keşke Hiç Büyümeseydik kadrosu karakterleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2018