Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Reytingleri Nasıl Tutar mı izlenir mi?

Show tv de ekrana gelecek olan ve ilk tanıtım fragmanı ile oldukça merak edilen Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Reytingleri Nasıl Tutar mı izlenir mi? diye merak edenler için bu sayfayı yazmayı düşündük. Sevilerek izleneceğini düşündüğümüz Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Reyting sonuçlarını buradan yazacağız sizlere..

Show tv ekranlarında yayınlanacak ve eskiden yayınlanmış olan Seksenler ve doksanlar tarzında eski günleri hatırlatacak olan ve bir ailenin çocukluk gençlik ve yaşlılık yıllarını konu alan Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Reyting sonuçlarında nasıl bir sonuç alacak yeteri kadar izlenecek mi bizlerde resmi reytinglere göre sizlere duyuracağız.

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Reyting Ab ve Total sonuçlarını sizlerle paylaşacağız ve tüm sıralamaları duyuracağız merak edenlere. Dönem dizisi değil ama oldukça içimizden senaryoları bildik gördük tanıdık yüzlerle anlatmaya çalışan ve geçmişe özlemi vurgulayacak olan dizi bakalım seyirci tarafından beğenilecek mi tutacak mı dizi zamanla göreceğiz.

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Reytingleri Nasıl Tutar mı izlenir mi Show tv?

Aslında dizinin show tv de olması korkutuyor şahsen beni. Çünkü dizileri hunharca harcayan ve çabuk tüketen bir kanal olduğu için kısa sürede Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisinden erken final haberi de duyabiliriz diye içimden geçmiyor değil. Şahsen böyle bir diziyi Show tv de değil uzun süre seksenler dizisini yayınlayan ve izleyicinin aşina olduğu Trt1 ekranlarında izlemeyi isterdim ama bu mümkün olmayacak görünüyor..

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Reyting sonuçları izlendi mi tuttu mu

Kısa zamanda reytinglerde alacağı sonuçlarla Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisinin performansına şahit olacağız birlikte. Dizi oldukça popüler olabilecek bir senaryoya sahip ama kısa sürede de seyirciden olumsuz izlenip alıp bitebilir erken final kararı da alabilir. Yani her alanda da sürprizlere gebe bir dizi diyebiliriz.

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Reytingleri Nasıl Tutar mı izlenir mi? konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz. Yeni sezonun  gözde bir dizisi mi olacak yoksa olumsuz bir deneyim ile hüsrana mı uğrayacak zamanla göreceğiz. Sizlerinde yorum ve görüşlerini merakla bekliyoruz.. Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisinden beklentilerinizi aşağı yazın lütfen..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Reytingleri Nasıl Tutar mı izlenir mi? (2 Yorum)

  1. Zaten baştan kaybetti ne bu şimdi?
    (Keşke hiç būyūmeseydik) isyan içeren bir sőz.
    Zaten eskilerden bir tūrlū çıkamadılar hepsi őtekinin aynısı kopyası alıntı çalıştı bişeyler Aman ne halleri varsa gőrsůnler banane

Eklenme Tarihi: 22 Ağustos 2018