Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Müziği Dinle

Show tv de başlayan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Müziği Dinle... Show TV nin yeni sezon dizisi için Keşke Hiç Büyümeseydik hazırlıkları tamamlanıyor. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi eylül ayında ekranlardaki yerini alacak.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi yapımcılığını Mint Yapım – Birol Güven, yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu, senaristliğini Murat Aras üstleniyor. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi kadrosunda Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar ve Kevork Türker yer alıyor.

Keşke Hiç büyümeseydik dizisinin sloganı da yine bir ekmeği bölüşseydik, keşke hiç büyümeseydik!. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin konusu;

Hulusi hayatının son zamanlarını kendi evinden yalnız geçirmiştir. Oysa ki küçükken kardeşleri ile sebepsiz birbirlerini sever ve düşkünlerdir. Ancak zaman geçip büyüyünce birbirlerinden uzaklaşırlar. Hulusi2de yaşarken biraraya toplayamadığı ailesini ölünce olsun birarada tutmak ister. Onlara evini miras bırakır. Bu miras kalan ev aileyi toplamaya yetecek mi yoksa satılıp parası mı paylaşılacak?

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Müziği Dinle

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin konusuna hikayesine uygun olarak şarkılar ve müzikler hazırlanıyor dizi için. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi şarkılarını ve müziklerin sizlere sunmak için bu konumuzu açtık. Sizlerde Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ile ilgili isteklerinizi yoruma yazabilirsiniz.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Müziği Dinle

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Müziği mp3 indir

Dizi çok güzel olacak gözüküyor. Daha önce 80 ler ve 90 lar dizisi ayarında oldukça güzel bir dizi bekliyor bizleri..İşte Keşke Hiç Büyümeseydik ilk tanıtım fragmanı ve o güzel Keşke Hiç Büyümeseydik şarkıları..

Keşke Hiç Büyümeseydik dizi fon jenerik müziği

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Müziği Dinlemek mp3 olarak indirmek isteyenler için de link verebiliriz ancak yasal olmadığı için başımız derde girsin istemiyoruz. Bu yüzden youtube videolarını eklemeyi tercih ediyoruz sevgili dostlar. Dizide çalan tüm şarkıları aşağıdan talep edebilirsiniz. Sizler için eklemeye çalışacağız..

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Çalan Şarkılar Jenerik Müziğikleri 9 Eylül 2018 Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde 1. bölümde çalan şarkılar:

16 Eylül 2018 Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde 2. bölümde çalan şarkılar:

23 Eylül 2018 pazar Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde 3. bölümde çalan müzikler şarkılar:

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2018