Keşke Hiç Büyümeseydik Neden İzlenmedi Tutmadı Erken Final mi Yapacak?

Show tv de 9 Eylül pazar akşamı başlayan dizi Keşke Hiç Büyümeseydik ilk bölümü ile adeta şok yaşadı. Aslında uzun süredir dönen fragmanlardan sonra daha iyi bir başlangıç bekliyorduk ama Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ilk bölüm reytingleri ile hem izleyenlerde hemde kanal ile yapımcıda şaşkınlığa neden oldu.

Peki Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi neden tutmadı dizi niçin izlenmedi sebebi var mı neden izleyiciyi çekemedi kendisine? İşte diziler için en kritik sorulardan birisi bu.. Gerçekten de büyük umutlarla başlayan hatta ilk bölümü bir hafta erkene alıp izleyiciye gösteren dizi ilk bölüm sonrası reyting sonuçları ile hem kanalı hemde dizi severleri şaşırttı.

Keşke Hiç Büyümeseydik 9 Eylül pazar akşamı Show tv ekranlarında ilk bölümü ekrana geldikten sonra izleyenlerin yorumları ve görüşlerini burada toplamak istiyoruz. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin ilk izleyici deneyimleri sonrasında aslında dizide birşeylerin eksik olduğunu izleyenlerde fark etmiş olmalı ki ciddi anlamda eleştiriler gelmeye başladı.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi bitti mi erken final mi yaptı

Öncelikle Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi senaryo bakımından daha güçlü olmalıydı. Oyuncuları da çok tanıdık bildik olmayınca dizi hakkında bir ön yargı ortaya çıktı. Aslında Mint yapımın yeni dizisi daha önce Doksanlar ve Seksenler dizisi formatında oldukça iyi tutabilecek bir alt yapıya sahip. Ancak dizide belirgin oyuncu yeteneği zaafları var..

Yani dememiz o ki eğer Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi hem senaryo bakımından hemde oyunculukların daha iyi olması bakımında biraz sınıfta kaldı gibi. Daha güzel bir işçilik ile çok daha iyi sonuçlar alması kuvvetle muhtemel olan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ilk reyting sonuçlarını yine sitemizde bulabilirsiniz.. Gelelim asıl önemli soruya:

Keşke Hiç Büyümeseydik Neden İzlenmedi Tutmadı Erken Final mi Yapacak?

Show tv de ilk bölümü 9 Eylülde yayınlanan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi neden izlenmedi yukarıda bazı sebepleri saydık. Peki dizinin erken final yapması gibi bir durum var mı? Elbette var sevgili ziyaretçimiz.. Bildiğiniz üzere izlenmeyen tutmayan dizileri özel kanallar fazla uzatmıyor ve kısa zamanda erken final yaparak ekrana veda ediyorlar..

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi Neden İzlenmedi Tutmadı

Büyük ihtimal Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi de yeteri kadar izlenmediği takdirde kısa sürede erken final kararı alacaktır. Keşke Hiç Büyümeseydik var mı yok mu Keşke Hiç Büyümeseydik neden yok bitti mi izlenmedi mi gibi soruların yanı sıra Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi neden yayınlanmıyor, Keşke Hiç Büyümeseydik erken final yapıp bitecek mi soruları da gündeme gelebilir kısa sürede.. Bu konudaki detayları sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Sizlerde Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin ilk bölümleri hakkında neler düşünüyorsunuz diziyi beğendiniz mi? izlemeye devam edecek misiniz Keşke Hiç Büyümeseydik dizisini? Bu konudaki samimi görüşlerinizi çok merak ediyoruz. Lütfen aşağıya Keşke Hiç Büyümeseydik hakkında her türlü yorum ve görüşünüzü yazabilirsiniz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Keşke Hiç Büyümeseydik Neden İzlenmedi Tutmadı Erken Final mi Yapacak? (1 Yorum)

  1. Birçok sahne gereğinden fazla uzun tutulmuş hele sinema önünde bir pamuk helva sahnesi vardı ne anlatılmak istendiğini anlamadık,oyuncuların haddinden fazla donukluğu,çok sık geri dönüşler hem kafaları karıştırıyor hem konuyu çok uzatıyor,seksenlerdeki sıcaklığı samimiyeti o geniş mahalle ilişkilerini bu dizide göremedik ,inşallah ilerki dönemlerde herşey rayına oturur

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2018