Keşke Hiç Büyümeseydik Nerede Çekiliyor Hangi Mahalle Nasıl Gidilir?

Show tv de ekrana gelecek olan dizilerden birisi de 2018-2019 yeni sezonda yayınlanacak olan Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi. Mint Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik’in nerede çekildiği hangi il veya ilçede mahallede olduğuna dair meraklı sorular geldikçe bizde onlara cevap verebilmek için bu detaylı konumuzu açtık..

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi hakkında kısa bilgiler: Bu sevimli dizinin yönetmenliğini Uğur Yağcıoğlu yapıyor. Dizinin başrollerinde Burcu Kara, Ege Aydan, Açelya Akkoyun, Deniz Celiloğlu, Caner Nalbantoğlu, Gülin İyigün, Müge Bayramoğlu ve Murat Kılıç’ın rol aldığı dizinin senaryosunu Murat Aras pür dikkat yazıyor.

Show Tv’de 2018 Eylül ayında ekrana gelecek olan yeni dizi Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin setinin neresi olduğu, nerede çekildiği de belli oldu. Daha önce Atv de ekrana gelen Doksanlar ve Fox tv de yayınlanan Şevkat Yerimdar dizilerinde çekimlerinin yapıldığı Kocaeli’de ki Darıca’da yer alan dev platoda Keşke Hiç Büyümeseydik çekimleri başladı.

Keşke Hiç Büyümeseydik nerede hangi semtte çekimleri yapılıyor

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Nerede Çekiliyor Set Neresi Nasıl Gidilir?

MinT Yapı’ın yapımcılığındaki bu yeni dizi oldukça güzel bir geçmiş zaman hikayesi olacak. İnsanların en tatlı en güzel zamanları çocukluk yılları. İşte çocukluk yıllarında yaşayıp da bir daha bulamayacağımız güzellikleri duyguları ve gençleşip büyüyüp artık hayatın acı gerçekleri ile yüzleştiğimiz zamanların zor hayat koşulları başımızdan geçtikçe özleyeceğiz geçen yıllarımızı ve her birimiz içimizden haykıracak:  Keşke Hiç Büyümeseydik diye.. Keşke Hiç Büyümeseydik Nerede Çekiliyor hangi mahalle:

Keşke Hiç Büyümeseydik Nerede Çekiliyor hangi mahalle

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi geniş bir ailenin 30 yıllık hayatlarını konu alıyor. Geçmiş zamandan günümüze doğru devam eden süreçte başa gelen yaşam öyküleri tek tek sıralanıyor..  Babalarının ölümünden sonra çocukluk anıları, kavgaları, ilk aşklarını yaşadıkları mahalleye seneler sonra geri dönen kardeşlerin hikayesi ekranlara yansıtılacak. Keşke Hiç Büyümeseydik İstanbulda hangi mahallede çekiliyor bu mahalle nerede Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin çekildiği yer mahalle neresi nasıl gidilir bu konumuzda paylaşıyoruz. Keşke Hiç Büyümeseydik dizi çekimleri Kocaeli‘de ki Darıca‘da yer alan dev plato hazırlandı ve çekimler burada yapılıyor..

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi nerede çekiliyor hangi mahallede

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Ege Aydan, Burcu Kara, Açelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu gibi başarılı isimlerin yanı sıra dizide İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar ve Kevork Türker gibi güçlü isimlerde yer alıyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik Nerede Çekiliyor Hangi Mahalle Nasıl Gidilir?

Keşke Hiç Büyümeseydik Nerede Çekiliyor seksenler dizisi ile aynı mı

Keşke Hiç Büyümeseydik Nerede Çekiliyor seksenler dizisi ile aynı mı: Son olarak merak edip konuyu detayına araştıranlar ve haritalı olarak görmek isteyenler için yeniden paylaşalım nerede olduğunu ve mahallenin neresi olduğunu.. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin çekildiği yer İstanbul İlimizdeki Darıca ilçesi.

Mint Yapımın 90’lar dizisine hazırladığı Kocaeli Darıca’daki dev platoda dizi çekiliyor..  Burada kurulan büyük bir mahalle platosunda çekimler yapılıyor ve dizi burada çekiliyor. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin setine nasıl gidilir derseniz Darıcaya vardıktan sonra dizilerin çekildiği set ve platoları sorarsanız size yerini gösterirler zaten..

Keşke Hiç Büyümeseydik Nerede Çekiliyor seksenler dizisi ile aynı mı? Evet Seksenler dizisinin platosunda çekiliyor yeni dizi Keşke Hiç Büyümeseydik.. İşte o mahallede Ergun Plakın da dükkanının olduğu o sokak..

Keşke Hiç Büyümeseydik hangi mahallede Çekiliyor

Keşke Hiç Büyümeseydik hangi mahallede Çekiliyor sorusuna Seksenler dizi ekibiyle aynı mahalleyi paylaşan  Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi nerede diye merak edenler bu sokağı ve acı tatlı tüm günlerini hatırlamışlardır eminiz..

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi çekim yerleri

Ergün Plak ve Nazlının buluşma sokağı idi burası. Mint Yapımın bu geniş dizi platosu artık Keşke Hiç Büyümeseydik mahallesi oldu. Bu mahallede çocukluklar gençlik aşkları okul iş herşey burada yaşanacak..

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi çekim yerleri Mint yapıma ait mahalle platosunda. İzmit Darıcaya yolu düşen herkes merak ediyor burasını. Sizlerde yolunuz düşerse oyuncularla görüşüp tanışabilir Keşke Hiç Büyümeseydik dizi setinde zaman geçirebilirsiniz..

Keşke Hiç Büyümeseydik seti neresiKeşke Hiç Büyümeseydik ev seti neresi hangi evde mahallede derseniz yine aynı yerde İzmit Darıcada bulunan Mint yapım çekim platosunda.. Herşey güzel, sizlerde yolunuz düşerse gitmekten çekinmeyin…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 11 Ağustos 2018