Kim Milyoner Olmak İster 14 Ekimde Yarışan Aamir Khan Kimdir Resimleri

Kim Milyoner Olmak İster 14 Ekimde Yarışan Aamir Khan Kimdir Resimleri… Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında bu hafta Bollywood’un yıldız oyuncusu olan Aamir Khan yarışıyor. Atv de yıllardır yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan Aamir Khan bakalım ne kadar para kazanacak?

Murat Yıldırım’ın sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yarışması cumartesi 20:00 de yayınlanacak.  Aamir Khan Türkiyeye konuk oldu ülkemizi gezdi. Havaalanında onu binlerce kişi karşıladı. Ünlü yıldızı tanımayanlarda olabilir. Bizlerde onlar için bilgilerini paylaşmak istedik.

Aamir Khan 1965 Hindistan doğumlu. Müslüman ailenin çocuğu olan Aamir Khan Dil (Kalp) filmi zamanında asıl başarısı göstermiştir. Daha sonra Hai Ke Manta Nahin yani (Kalp Anlamaz) filmlerinde rol aldı. Türkiye de en çok tanınan ve sevilen yabancı oyuncusudur.  Bollywood’un en çok para kazanan oyuncusudur.

Aamir Khan Kim Milyoner Olmak yarışmasında yarışan Aamir Khan yarışmada kazanacağı parayı Arakan Müslümanlarına hediye edecek. Yarışmayı sorularını sizlerle paylaşacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=ZXDC4z2QXXg

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2017