Kim Milyoner Olmak İster 18 Mayıs Yarışmacıları Kim 2019

Ekranların sevilen bilgi yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster 18 mayıs 2019 yarışmacıları belli oldu. Bu akşam yayınlanacak yarışmaya dair güncel bilgiler ve 18 mayıs kim kaç para kazandı ödülleri ne oldu yarışmanın tamamı hakkında bilgiler. Kim Milyoner Olmak İster 18 mayıs soru ve cevapları.

Kim Milyoner Olmak İster 18 Mayıs Yarışmacıları Kim 2019

Kim Milyoner Olmak İster 18 mayıs yarışmacıları arasında birbirinden farklı tam 9 yarışmacı konuk oldu. İftar saati nedeni ile Nihat Hatipoğlu programının hemen ardından yayınlanacak. 20:45 te girişi yapılacak programda 21:00’da ilk soru sorulmaya başlanacak. Yarışmacılarımız arasında Türkiye Federasyona bağlı izci liderinden üniversite eğitim üyelerine, oyunculuktan ticaret ile uğraşanlara kadar farklı dallarda kendisine güvenmiş ön elemeleri geçmiş adaylar yarışacak. Ancak kritik olan 3. barajı geçen 18 mayıs akşamında olmaması yine bizi üzdü.

Kim Milyoner Olmak İster 18 Mayıs Yarışmacıları Kim 2019

Soruların özellikle 2. barajdan sonra çok zor olması yarışmacıları zorluyor. Joker haklarını bir anda tüketen yarışmacılar bazen 2. baraja kadar ulaşamadan elenebiliyor. Çok geniş alandan gelen sorular içerisinde ise yarışmacıları en çok korkutan sesli sorular oluyor. Özellikle jenerasyon dışında kalan sesli sorularda seyirci kolay cevap verebilirken yarışmacılar çok zorlanıyor. Mura Yıldırım’ın sunumu ile Kim Milyoner Olmak İster 18 mayıs soruları cevapları ile birlikte yayınlanıyor.

Kim Milyoner Olmak İster 18 mayıs soruları

Yarışma anında sitemizin anasayfasında yarışmaya ait yayınlanan tüm soru ve cevaplara anlık erişim sağlayabiliyorsunuz. Dizihaberi.tv sitesi olarak hem dizilerde hem yarışma programlarında merak edilen herşeyi sizlere ilk olarak iletmeye devam ediyoruz. Kim Milyoner Olmak İster 18 mayıs yarışmacıları kimdir kim kaç para aldı günün özeti şeklinde konumuzu birazdan güncelleyeceğiz. Şuan için yarışmacılardan gelen son bilgileri beklemekteyiz. Sayfanızı güncelleyerek yazının devamını okuyun.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Mayıs 2019