Kim Milyoner Olmak İster 2018-Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu Şartları

Atv ekranlarında devam eden Türkiye’nin ve Dünyanın en çok kazandıran yarışması olarak bilinen aynı zamanda Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı olarak ün yaymış olan Kim Milyoner Olmak İster 2018 yılında yeni sezonda atv ekranlarında kaldığı yerden Murat Yıldırım’ın sunumu ile devam ediyor!

Kim Milyoner Olmak İster 2018-Yeni Sezon nasıl oluyor yarışma? Yarışmada toplam 12 adet soru yer alıyor ve yarışmacılar bu sorulara sırayla cevap veriyor. İlk başta 3 joker hakkıyla başlayan yarışmacı eğer 2. baraj sorusunu geçerse bir joker hakkına daha kavuşuyor.. Bu zorlu soru sürecinden önce yarışmaya nasıl başvuru yapıp katılırım diyorsanız tüm detaylar burada sizler için hazırlandı..

Kim Milyoner Olmak İster 2018-Yeni Sezon şartları neler? Yarışmadaki 12 soruyu yanıtlamak için size 3 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajı da geçerseniz bir joker hakkınız daha oluyor.. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. Yani ilk barajı geçerseniz 1.000 lira, 2. barajı da geçerseniz 15.000 lira sizin oluyor. Ayrıca 2. barajdan sonra süre sınırı kalkıyor..

2018 Yeni Sezon Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Nasıl Katılırım? Kim Milyoner Olmak İstere 2018 Yeni Sezonda Nasıl Başvurulur? Kim Milyoner Olmak İster 2018 Yeni Sezon Mülakat Soruları Nelerdir? 2018 Eylül Kim Milyoner Olmak İster Formu Nasıl Doldurmalı? gibi merak edilen sorular çok fazla soruluyor sitemizde. Aşağıdaki soruları tam olarak cevaplayıp formu doğru bir şekilde doldurmanız yeterli..

2018 Yeni Sezon Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına Başvuru yapmak

2018 Öncesinde Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına başvuru yapan adaylar başvurularını yenileyebilirler. Yani yıllar önce başvurmuş ama çıkmamış olan adaylar şansını deneyebilirler.. Yarışma oldukça heyecanlı, şansınız yaver gider ve 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Ancak bu güne kadar böyle bir para alan olmadı.

Kim Milyoner Olmak İster 2018 Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu Soruları Neler?

*En Beğendiğiniz Üç Kitap
*En Beğendiğiniz Üç Film
*Okuduğunuz Dergi ve Gazeteler
*Dinlediğiniz Müzik Türü Nedir?
*Özel Bir Yeteneğiniz var mı? Var Yok
*Yurtdışında Nereleri Gördünüz?
*Daha Önce “Kim Milyoner Olmak İster” Mülakat Görüşmesine Katıldınız mı?
*Daha Önce Bir Yarışma Programına katıldınız mı?
*Programda hedeflediğiniz para ödülü ne kadar? Hedeflediğiniz para ödülünü kazanırsanız ne yapacaksınız?
*Kendinizi nasıl tanımlarsınız?
*1 Milyon TL değerindeki soruyu siz soracak olsanız ne sorardınız?
*Sormuş olduğunuz 1 Milyon TL değerindeki sorunun cevabı?

Kim Milyoner Olmak İster 2018 yeni başvuru formu

Burada gördüğünüz sorulara vereceğiniz detaylı cevaplar sizin yarışmacı olup olmayacağınızı belirliyor aslında. Bu yüzden Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yeni yarışmacı olmanın ilk şartı doğru ve dürüst olmak diyebiliriz. Çünkü yapılan araştırmada herhangi bir hatalı cevap verdiğinizde farklı kurum ve kuruluşlardan anında tespit edilebiliyor.

Kim Milyoner Olmak İster 2018-2019 sezonunda yeni yarışmacı başvuruları almaya devam edecek. Murat Yıldırım oldukça güzel bir sunumla devam ettiriyor yarışmayı. Kim Milyoner Olmak İster yarışmacıları program esnasında farklı yerlerden gelecek cevaplara karşı izole edilmiş oldukları için kopya alma şansları yok ancak yinede her türlü jammer desteği sağlanıyor cihazlar için..

2018-2019 Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Başvuru Takibi nasıl olacak?

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına Başvurusu yaptınız, ancak durumunu merak ediyorsunuz, sizi aramalarını beklemeden de başvuru sonuçlarına ulaşabilirsiniz..  Kim Milyoner Olmak İster yarışmacı listesi Sonuçları her salı günü Sabah gazetesinde yayınlanıyor. Ayrıca bazı internet sitelerinde başvuru sonuçlarında adı açıklanan yarışmacılar programa davet ediliyor. Genellikle başvuruyu yaptıktan 2 hafta sonra listeler açıklanıyor, kontrol edebilirsiniz.

2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru katılım formu

2018 Yeni Sezon Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Mülakat sonuçları

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru formunu doldurdunuz ve seçildiniz yarışmacı adayı olarak, hemen sizi ATV ‘den arayacaklar. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmanız ve programa gelmeniz için sizi ATV Binasına çağırdılar. Burada bir mülakat gerçekleşiyor ve bir takım sorular soruluyor. ATV Binası nerede diyenler olabilir onu da yazalım hemen: ATV’nin adresi Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No: 26, Bahçelievler /İstanbul.

ATV genel merkezi İstanbul’da Yenibosna binasında Metrobüs ile Yenibosna Durağında indikten sonra bir çok farklı ulaşım aracı ile Atv genel merkeze ulaşabilirsiniz. Binada sizlere yaklaşık 25 soruluk bir test uygulanıyor ve test sonuçları hemen açıklanıyor. Testte belli bir başarı yüzdesinin üstünde sonuç alırsanız sizi özel bir odada tekrar kısa bir mülakata sokuyorlar. Bu mülakattan sonra maksimum 3 hafta içinde size Atv den yarışma için geri dönüş yaparak özel bir davetiye gönderiyorlar.

Kim Milyoner Olmak İster 2018 Yeni Sezon Başvuru formu

2018 Yeni Sezon Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formunu Nasıl Doldurmalıyım?

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusunda en dikkat edilecek kısımlardan birisi Fotoğraf, resim çok önemli sakın unutmayın, birde asla vesikalık resim yüklemeyin. Dakika bir kaybedersiniz. Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu için Yükleyeceğiniz fotoğraf çok ilgi çekici olmalı merak uyandırmalı. Murat Yıldırım : evet bu yarışmacı ile yarışmaktan keyif alırım demeli… Mutlaka yüzünüz net görünmeli, bir hayvanat bahçesinde yada ilginç bir hayvanla çekilmiş resimler daha fazla dikkat çekmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru formunda daha sonra TC Kimlik No , Ad Soyad , Doğum Yılınız, Cinsiyet , Doğduğunuz Şehir ,Yaşadığınız Şehir , Ev İş ve Cep Telefonunuzu doğru bir şekilde girmeniz gerekiyor. Lütfen bütün bilgiler doğru olsun, sonra vay beni neden çağırmadılar haksızlık oldu şu bu demeyin.. Burada torpil adam kayırma felan yok, güzel bir yarışma ortamı var, ciddi sponsorlar var, paralar net ödeniyor, iş sıkı ve sağlıklı bir zeminde yapılıyor..

Neyse devam edelim 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru formuna.. En son Mezun olduğunuz okul veya okuduğunuz okul bilgilerini düzgünce açık bir biçimde doldurun. Hangi mesleği yapıyorsanız yada öğrenciyseniz yazın detayları bile, ayrıca baba mesleğinizi de girin. İlginç meslekler daima çok daha fazla dikkat çekmektedir. Ancak yarışmaya katılayım diye olmadık şeyler yazıp da kendinizi rezil rüsva etmeyin.. Konuştuğunuz dillere ingilizce yada farklı bir dil ekleyin ama abartmaya gerek yok 2-3 dil biliyorum da demeyin.  Çok iyi derece olmasa da diye yazabilirsiniz ki mağdur olmayın, kimse sizi Kim Milyoner Olmak İstere ingilizcenizden dolayı almayacak.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Çağrılma Süreci

Tüm mülakatları bitirdiniz ve Atv sizi yarışma için aradı. Kim Milyoner Olmak İster 2018 için yarışmada sizden 3 joker adayınızın kimler olacağı soruluyor ve detayları adını soyadını neyiniz olduğu ve mesleğini mail ile istiyorlar yarışmadan. Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni sezonda tüm çekimler hafta sonu cumartesi ve pazar günleri yapılmakta.

Bu çekimler için sizi cuma gününden arayıp Atv genel merkeze gelirken yanınızda çekimlere katılırken giyeceğiniz en az 2 farklı kıyafet bulundurmanızı istiyorlar. Deneme Çekimleri başlayınca hangi kıyafet ekranlarda daha güzel çıkıyorsa onu giymenizi istiyorlar. Ayrıca Kim Milyoner Olmak İster yarışma stüdyosuna gelecek olan akraba veya yakınlarınızın da isimlerini bilgilerini vermeniz gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru katılım 2018 yeni sezon

 

Sonuç olarak Türkiyenin ve Dünyanın en başarılı ve en çok kazandıran yarışmalarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak zorlu bir süreç gerektirse de yaşayacağınız güzel zamanlar sizi fazlasıyla memnun edecek. Bunun garantisi Murat Yıldırım ile devam eden yarışmadan duyacağınız heyecandır. Tüm katılımcı arkadaşlara başarılar diliyoruz. Sorularınız, merak ettikleriniz olursa aşağı yazın lütfen detaylıca açıklamaya çalışırım. Hoşçakalın, Allah yardımcınız olsun..

Kim Milyoner Olmak İster 2018 Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kim Milyoner Olmak İster 2018-Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu Şartları (9 Yorum)

  1. Merhaba başvuru formunu doldururken ikamet edılen ve dofulan yer bolümündeki 3. Secınız yerınde ilceleri yazsakta yazılmadı olarak görünüyo. Nasıl yapmalıyım

  2. Merhaba.Ben yillardir keyifle izliyorum bu yarismayi.Kendim basvuru formu doldurmak istiyorum.ama ben kendim azeriyim.Şu anda Gurcustanda yasiyorum.Azeri kimlik uzerinden basvuru yapa bilir miyim

    • Merhaba Ruhane, Kim Milyoner Olmak İster 2018-Yeni Sezon Başvurusu yapabilirsin, formu tam olarak doldurman yeterli..

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2018