Connect with us

Dizi Haberleri ve Dizi Oyuncuları

Yarışma Haberleri

Kim Milyoner Olmak İster 2019-Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu Şartları

Atv ekranlarında devam eden Türkiye’nin ve Dünyanın en çok kazandıran yarışması olarak bilinen aynı zamanda Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı olarak ün yaymış olan Kim Milyoner Olmak İster 2018 yılında yeni sezonda atv ekranlarında kaldığı yerden Murat Yıldırım’ın sunumu ile devam ediyor!

Kim Milyoner Olmak İster 2018-Yeni Sezon nasıl oluyor yarışma? Yarışmada toplam 12 adet soru yer alıyor ve yarışmacılar bu sorulara sırayla cevap veriyor. İlk başta 3 joker hakkıyla başlayan yarışmacı eğer 2. baraj sorusunu geçerse bir joker hakkına daha kavuşuyor.. Bu zorlu soru sürecinden önce yarışmaya nasıl başvuru yapıp katılırım diyorsanız tüm detaylar burada sizler için hazırlandı..

Kim Milyoner Olmak İster 2018-Yeni Sezon şartları neler? Yarışmadaki 12 soruyu yanıtlamak için size 3 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajı da geçerseniz bir joker hakkınız daha oluyor.. Baraj sorularını doğru yanıtladığınız da o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. Yani ilk barajı geçerseniz 1.000 lira, 2. barajı da geçerseniz 15.000 lira sizin oluyor. Ayrıca 2. barajdan sonra süre sınırı kalkıyor..

2018 Yeni Sezon Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Nasıl Katılırım? Kim Milyoner Olmak İstere 2018 Yeni Sezonda Nasıl Başvurulur? Kim Milyoner Olmak İster 2018 Yeni Sezon Mülakat Soruları Nelerdir? 2018 Eylül Kim Milyoner Olmak İster Formu Nasıl Doldurmalı? gibi merak edilen sorular çok fazla soruluyor sitemizde. Aşağıdaki soruları tam olarak cevaplayıp formu doğru bir şekilde doldurmanız yeterli..

2018 Yeni Sezon Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına Başvuru yapmak

2018 Öncesinde Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına başvuru yapan adaylar başvurularını yenileyebilirler. Yani yıllar önce başvurmuş ama çıkmamış olan adaylar şansını deneyebilirler.. Yarışma oldukça heyecanlı, şansınız yaver gider ve 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Ancak bu güne kadar böyle bir para alan olmadı.

Kim Milyoner Olmak İster 2018 Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu Soruları Neler?

*En Beğendiğiniz Üç Kitap
*En Beğendiğiniz Üç Film
*Okuduğunuz Dergi ve Gazeteler
*Dinlediğiniz Müzik Türü Nedir?
*Özel Bir Yeteneğiniz var mı? Var Yok
*Yurtdışında Nereleri Gördünüz?
*Daha Önce “Kim Milyoner Olmak İster” Mülakat Görüşmesine Katıldınız mı?
*Daha Önce Bir Yarışma Programına katıldınız mı?
*Programda hedeflediğiniz para ödülü ne kadar? Hedeflediğiniz para ödülünü kazanırsanız ne yapacaksınız?
*Kendinizi nasıl tanımlarsınız?
*1 Milyon TL değerindeki soruyu siz soracak olsanız ne sorardınız?
*Sormuş olduğunuz 1 Milyon TL değerindeki sorunun cevabı?

Kim Milyoner Olmak İster 2018 yeni başvuru formu

Burada gördüğünüz sorulara vereceğiniz detaylı cevaplar sizin yarışmacı olup olmayacağınızı belirliyor aslında. Bu yüzden Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yeni yarışmacı olmanın ilk şartı doğru ve dürüst olmak diyebiliriz. Çünkü yapılan araştırmada herhangi bir hatalı cevap verdiğinizde farklı kurum ve kuruluşlardan anında tespit edilebiliyor.

Kim Milyoner Olmak İster 2018-2019 sezonunda yeni yarışmacı başvuruları almaya devam edecek. Murat Yıldırım oldukça güzel bir sunumla devam ettiriyor yarışmayı. Kim Milyoner Olmak İster yarışmacıları program esnasında farklı yerlerden gelecek cevaplara karşı izole edilmiş oldukları için kopya alma şansları yok ancak yinede her türlü jammer desteği sağlanıyor cihazlar için..

2018-2019 Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Başvuru Takibi nasıl olacak?

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına Başvurusu yaptınız, ancak durumunu merak ediyorsunuz, sizi aramalarını beklemeden de başvuru sonuçlarına ulaşabilirsiniz..  Kim Milyoner Olmak İster yarışmacı listesi Sonuçları her salı günü Sabah gazetesinde yayınlanıyor. Ayrıca bazı internet sitelerinde başvuru sonuçlarında adı açıklanan yarışmacılar programa davet ediliyor. Genellikle başvuruyu yaptıktan 2 hafta sonra listeler açıklanıyor, kontrol edebilirsiniz.

2018 Kim Milyoner Olmak İster başvuru katılım formu

2018 Yeni Sezon Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Mülakat sonuçları

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru formunu doldurdunuz ve seçildiniz yarışmacı adayı olarak, hemen sizi ATV ‘den arayacaklar. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmanız ve programa gelmeniz için sizi ATV Binasına çağırdılar. Burada bir mülakat gerçekleşiyor ve bir takım sorular soruluyor. ATV Binası nerede diyenler olabilir onu da yazalım hemen: ATV’nin adresi Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No: 26, Bahçelievler /İstanbul.

ATV genel merkezi İstanbul’da Yenibosna binasında Metrobüs ile Yenibosna Durağında indikten sonra bir çok farklı ulaşım aracı ile Atv genel merkeze ulaşabilirsiniz. Binada sizlere yaklaşık 25 soruluk bir test uygulanıyor ve test sonuçları hemen açıklanıyor. Testte belli bir başarı yüzdesinin üstünde sonuç alırsanız sizi özel bir odada tekrar kısa bir mülakata sokuyorlar. Bu mülakattan sonra maksimum 3 hafta içinde size Atv den yarışma için geri dönüş yaparak özel bir davetiye gönderiyorlar.

Kim Milyoner Olmak İster 2018 Yeni Sezon Başvuru formu

2018 Yeni Sezon Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formunu Nasıl Doldurmalıyım?

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusunda en dikkat edilecek kısımlardan birisi Fotoğraf, resim çok önemli sakın unutmayın, birde asla vesikalık resim yüklemeyin. Dakika bir kaybedersiniz. Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu için Yükleyeceğiniz fotoğraf çok ilgi çekici olmalı merak uyandırmalı. Murat Yıldırım : evet bu yarışmacı ile yarışmaktan keyif alırım demeli… Mutlaka yüzünüz net görünmeli, bir hayvanat bahçesinde yada ilginç bir hayvanla çekilmiş resimler daha fazla dikkat çekmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru formunda daha sonra TC Kimlik No , Ad Soyad , Doğum Yılınız, Cinsiyet , Doğduğunuz Şehir ,Yaşadığınız Şehir , Ev İş ve Cep Telefonunuzu doğru bir şekilde girmeniz gerekiyor. Lütfen bütün bilgiler doğru olsun, sonra vay beni neden çağırmadılar haksızlık oldu şu bu demeyin.. Burada torpil adam kayırma felan yok, güzel bir yarışma ortamı var, ciddi sponsorlar var, paralar net ödeniyor, iş sıkı ve sağlıklı bir zeminde yapılıyor..

Neyse devam edelim 2018 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru formuna.. En son Mezun olduğunuz okul veya okuduğunuz okul bilgilerini düzgünce açık bir biçimde doldurun. Hangi mesleği yapıyorsanız yada öğrenciyseniz yazın detayları bile, ayrıca baba mesleğinizi de girin. İlginç meslekler daima çok daha fazla dikkat çekmektedir. Ancak yarışmaya katılayım diye olmadık şeyler yazıp da kendinizi rezil rüsva etmeyin.. Konuştuğunuz dillere ingilizce yada farklı bir dil ekleyin ama abartmaya gerek yok 2-3 dil biliyorum da demeyin.  Çok iyi derece olmasa da diye yazabilirsiniz ki mağdur olmayın, kimse sizi Kim Milyoner Olmak İstere ingilizcenizden dolayı almayacak.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışma Çağrılma Süreci

Tüm mülakatları bitirdiniz ve Atv sizi yarışma için aradı. Kim Milyoner Olmak İster 2018 için yarışmada sizden 3 joker adayınızın kimler olacağı soruluyor ve detayları adını soyadını neyiniz olduğu ve mesleğini mail ile istiyorlar yarışmadan. Kim Milyoner Olmak İster yarışması yeni sezonda tüm çekimler hafta sonu cumartesi ve pazar günleri yapılmakta.

Bu çekimler için sizi cuma gününden arayıp Atv genel merkeze gelirken yanınızda çekimlere katılırken giyeceğiniz en az 2 farklı kıyafet bulundurmanızı istiyorlar. Deneme Çekimleri başlayınca hangi kıyafet ekranlarda daha güzel çıkıyorsa onu giymenizi istiyorlar. Ayrıca Kim Milyoner Olmak İster yarışma stüdyosuna gelecek olan akraba veya yakınlarınızın da isimlerini bilgilerini vermeniz gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru katılım 2018 yeni sezon

 

Sonuç olarak Türkiyenin ve Dünyanın en başarılı ve en çok kazandıran yarışmalarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak zorlu bir süreç gerektirse de yaşayacağınız güzel zamanlar sizi fazlasıyla memnun edecek. Bunun garantisi Murat Yıldırım ile devam eden yarışmadan duyacağınız heyecandır. Tüm katılımcı arkadaşlara başarılar diliyoruz. Sorularınız, merak ettikleriniz olursa aşağı yazın lütfen detaylıca açıklamaya çalışırım. Hoşçakalın, Allah yardımcınız olsun..

Kim Milyoner Olmak İster 2018 Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu

Continue Reading
Reklamlar
Bunları da seversin..

1978 Yılında Kayseri'de doğru. Gazi Üniversitesi Eğitim fakültesinde lisans ve Sosyal bilimler Enstitüsünde yüksek lisansını tamamladı. Uzun süredir habercilik üzerine çalışmalar yürütüyor. Yaşam felsefesi ise ''Cümleler doğrudur sen doğru isen, doğruluk bulunmaz sen eğri isen''..

44 Yorum Var

44 Comments

 1. Ayten Demirova

  19 Ocak 2019 at 22:37

  yabancılar katıla bilirmi

 2. Ferit yılmaz

  14 Ocak 2019 at 06:33

  Ben 10 gün önce basvuru yaptım beni arayacaklarmı yoksa benmi takip edecegim ne zaman cagrılacagımı tesekkür ederim .

 3. Fidan Karim

  5 Ocak 2019 at 22:39

  Yabanci ülkeden başvurmak mümkün mü?
  Forumda TC numarası isteniyor. Vatandaşı olduğumuz ülkenin kimlik numarasıyla kayıt olamıyor muyuz?

  • Ferit yılmaz

   14 Ocak 2019 at 06:38

   Ben mersinde oturuyorum istanbula kaç kez cagıracaklar acaba yardım edin lütfen

 4. Hülya ayaz

  30 Aralık 2018 at 00:17

  Formu doğru bir şekilde doldurıyorum.siteye ulaşılamıyor diyor en sonunda.kayıt yapmıyor.ne yapabilirim

 5. Gül

  29 Aralık 2018 at 01:30

  Daha önce yapılmıs bilgîleri. Nasıl değiştirebiliriz lütfen bilgi verini

 6. Anonim

  29 Aralık 2018 at 01:28

  Daha önce başvuru yapmıştım ama bazı bilgiler yanliş oldu nasıl düzeltebilirim

 7. Vedat Yetik

  27 Aralık 2018 at 19:25

  Öğrencim daha önce benim adıma başvuruda bulunmuş. Bu zamana kadar aranmadım için yeniden başvuruda bulunmayı denedim. Formu doldurdum ancak eskiden kayıt yaptırdığım için yeni kayıt müsadesi vermiyor eski irtibat bilgilerim değiştiği için formu güncelleyemiyorum
  desteğinizi rica ederim

 8. R.aslan

  27 Aralık 2018 at 09:26

  Güzel bir anlatım yapmışsınız teşekkür ederim ramazan aslan

 9. Emine Özkan_Antalya

  24 Aralık 2018 at 22:59

  Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Ben Antalya’dan Emine Özkan. İlk mülakata katıldım, her soruya mantıklı cevap verdiğim halde ikinci kez çağrılmadım. Oysa yarışmaya katılmayı o kadar çok istiyordum ki! Çağrılmayışımın sebebini hala çok merak ediyorum. Tekrar müracaat ediyorum, sistem kabul etmiyor. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum. Saygılarımla…

 10. Gulare

  24 Aralık 2018 at 15:41

  ben yabanciyim.tc kimlik numaram yok.nasil basvurim?

 11. Aylin kemer

  17 Aralık 2018 at 21:13

  Ben 5-6 yildir bekliyorum. Umudumu yitirmedim.halaa bir ümit bekliyorum

 12. Mehmet

  17 Aralık 2018 at 16:01

  3 keredir başvuriyorum sonuç yok

 13. Nazan

  8 Aralık 2018 at 22:27

  Ben 2 yıldır bekliyorum nolur bana dönün artık . Hakikaten ihtiyacım var

 14. Nur

  7 Aralık 2018 at 01:20

  Neden basvuru sayfasina ulasamiyorum?

 15. Songül Polat

  6 Aralık 2018 at 13:33

  Insallah cevap alirimmm

 16. Songül Polat

  6 Aralık 2018 at 13:29

  Formu dolduruyorum ama guvenlik kodu hatasi diyerek başarısız oluyo yardimci olursaniz coook sevinirim

 17. Gülay

  5 Aralık 2018 at 13:13

  Onur sözlü beyinde sorduğu gibi bazı yerleri doldursakta özellikle il ilçe kısmındaki üçüncü bölümü cevap yazmadık olarak uyarıyor …o kısmı bi türlü geçip başvuru yapamıyorum . Bu konuda bi yardımcı olup beni bilgilendirirmisiniz lütfen sayın yönetici

 18. Anonim

  5 Aralık 2018 at 12:52

  Onur sözlü beyinde sorduğu gibi bazı yerleri doldursakta özellikle il ilçe kısmındaki üçüncü bölümü cevap yazmadık olarak uyarıyor …o kısmı bi türlü geçip başvuru yapamıyorum . Bu konuda bi yardımcı olup beni bilgilendirirmisiniz lütfen sayın yönetici

 19. Seher

  4 Aralık 2018 at 16:55

  Yarışmaya katılmak istiyorum

 20. Gülay Çamoğlu

  1 Aralık 2018 at 20:19

  Kesin ararmısınız olumlu yada olumsuz 1 ay oldu

 21. Kübra

  26 Kasım 2018 at 21:17

  Merhabalar babam için kayıt yaptırmak istiyorum ama daha önceden kaydınız var diye uyarı vermekte güncelleme yapamıyorum eski telefon numarasına bigiler gitmekte oda bizde yok yardımcı olursanız çok sevinirim babam için kayıt yaptırmak istiyorum çok istiyor yarışmaya katılmayı

 22. Nazlı Uzun

  20 Kasım 2018 at 18:37

  Merhaba ben katılmak istiyorum ama mülakata gelip gitmem zor olucak mülakat telefonla olmuyor mu

 23. Filiz Koç

  17 Kasım 2018 at 23:24

  Kim Milyoner olmak ister programı için yarışmacı olarak kaç yıldir ve üst üste başvuru formu doldurdum acaba dikkate alınıyor mu neden 2 yıldır haka cevap yok inanın üzülüyorum. Filiz Koç 0532 622 66 02

 24. Fidan

  17 Kasım 2018 at 22:48

  Merhaba bende formu doldurmaya çalışıyorum ama yurtdışına nereye gittiğimi soruyorlar yurt dışına hiç gitmedim nasıl yapıcam bilmiyorum

  • Yönetici

   17 Kasım 2018 at 22:51

   Gitmedim yazabilirsiniz, olduğu gibi doldurun formu Fidan hanım..

 25. Bilal

  17 Kasım 2018 at 22:11

  Yaklaşık 6 7 ay önce basvuru yaptık hic bir sonuc gelmedi yarışmaya hak kazanan kişileri arayıp bilgi veriyolarmi

  • Yönetici

   17 Kasım 2018 at 22:21

   Bilal bey çok fazla sıra var, yakında ulaşırlar umarız..

   • ayşan solmuş

    12 Aralık 2018 at 10:21

    Ben 1 yıldır bekliyorum ve başvurunuzu hep tekrarlıyorum ama 1 yıl dir uğraşıyorum beni hiç çağırıyorsunuz ve benim 4 tane çocuğum var iyi gecinemiyouruz lütfen bizi çağırın

 26. Elanur

  11 Kasım 2018 at 00:20

  Ben ev hanımıyım ayrıca ev telefonumda yok doldurmayınca da tamamlanmıyor

  • Mustafa

   12 Kasım 2018 at 23:09

   Yarışmacı olmak için belli bir ücret ödemek gerekiyormu

   • Yönetici

    12 Kasım 2018 at 23:12

    Hayır sadece başvuru yapmak yeterli..

 27. FATIH

  5 Kasım 2018 at 20:39

  Yazık yazik ne palyoco diziler var

 28. Anonim

  5 Kasım 2018 at 20:38

  Yazık yazik ne palyoco diziler var

 29. Durdu börekçi

  4 Kasım 2018 at 00:24

  Türküyeyi nasıl kurtarabilirim kırizden yoksuların hali ne olacak

 30. Onur sözlü

  18 Ekim 2018 at 21:57

  Merhaba başvuru formunu doldururken ikamet edılen ve dofulan yer bolümündeki 3. Secınız yerınde ilceleri yazsakta yazılmadı olarak görünüyo. Nasıl yapmalıyım

 31. Ruhane

  1 Eylül 2018 at 11:13

  Merhaba.Ben yillardir keyifle izliyorum bu yarismayi.Kendim basvuru formu doldurmak istiyorum.ama ben kendim azeriyim.Şu anda Gurcustanda yasiyorum.Azeri kimlik uzerinden basvuru yapa bilir miyim

  • Yönetici

   1 Eylül 2018 at 11:23

   Merhaba Ruhane, Kim Milyoner Olmak İster 2018-Yeni Sezon Başvurusu yapabilirsin, formu tam olarak doldurman yeterli..

   • Kadir Erdoğan cep Tl. 0532 461 87 01

    22 Aralık 2018 at 20:58

    Ben daha once murecaat ettim. Hala haber yok. Tekrar murecaat formu doldurup gonderdim ama DAHA ONCEDEN KAYDINIZ VEYA MURECAATINIZ VAR diye kabul edilmiyor yeni murecaatim. Tekrar nasil murecaatda buluna bilirim

   • Rürü

    25 Aralık 2018 at 01:45

    Merhaba benim bir sorum olucaktı ben geçen sene başvuru yaptım fakat arayan olmadı yeniden denedim kaydınız bulunmakta diyor başvuru formunu nasıl yeniliyoruz acaba

  • Esra

   13 Ocak 2019 at 00:18

   Başvuru yapalı 4 ay oldu. Lütfen bilgilere bakarak ihtiyaç sahiplerini arayın.ne zaman ararlar acaba ?

   • Yönetici

    13 Ocak 2019 at 00:24

    Esra hanım bu konuda kimseye bir garanti verilmiyor, çok fazla başvuru var çünkü Kim Milyoner Olmak İster 2019 Yeni Sezon Başvuru Katılımı doldurup bekleyin lütfen..

    • Anonim

     16 Ocak 2019 at 12:45

     Mülakatta nasil ‘ne tür sorular soruyorlar acaba ??

    • SevaL

     16 Ocak 2019 at 12:45

     Mülakatta nasil ‘ne tür sorular soruyorlar acaba ??

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bunlara baktın mı Yarışma Haberleri

To Top