Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu ve Katılım Şartları

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Başvuru Formu ve Katılım Şartları Nelerdir? Başvuru ve Başvuru Yenileme Nasıl Yapılır? ATV ‘de yayınlanan Dünya’nın en çok izlenen ve kazandıran bilgi ve kültür yarışması olarak ün yapmış olan Kim Milyoner Olmak İster, 2019-2020 yılında yeni sezonda kaldığı yerden Kenan İmarzalıoğlu‘ın sunumu ile devam ediyor!

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasında Kaç Soru Var ve Büyük Ödül Ne Kadar?

Kim Milyoner Olmak İster’de her yarışmacı için toplam 12 soru yer alıyor. 12 soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. İlk Baraj 2. soruda oluyor. 2. soruyu doğru cevaplarsanız 1000 TL ödülü cebinize koyuyorsunuz. İkinci baraj ise 7. soruda. Bu soruyuda doğru cevaplarsanız 15.000 TL’nin sahibi oluyorsunuz. İlk yedi soruya kadar zamana da karşı yarışıyorsunuz. 7. sorudan sonra zaman ortadan kalkıyor ve ayrıca çift joker hakkına da sahip oluyorsunuz. Ne kadar çok doğru soruyu doğru yanıtlarsanız o kadar yüksek ödül alıyorsunuz. Yarışmadan çekilme hakkınızda var. Bu durumda o ana kadar kazandığınız para sizin oluyor. 12 sorunun tamamını doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL oluyor!

Kim Milyoner Olmak İster Hangi Soru Kaç Lira Ödül Kazandırıyor?

Kim Milyoner Olmak İster Hangi Soru Kaç Lira Ödül Kazandırıyor Kaç Soru soruluyor

Kim Milyoner Olmak İster’de;

1. Soru 500 TL
2. Soru 1.000 TL (1. Baraj)
3. Soru 2.000 TL
4. Soru 3.000 TL
5. Soru 5.000 TL
6. Soru 7.500 TL
7. Soru 15.000 TL (2. Baraj)
8. Soru 30.000 TL
9. Soru 60.000 TL
10. Soru 125.000 TL
11. Soru 250.000 TL
12. Soru 1.000.000 TL (Büyük Ödül)

ödül kazandırıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu Nasıl Yapılır ve Katılım Şartları Nelerdir?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılım için özel bir şart aranmıyor. Yarışmanın Online Başvuru Formunu doldurarak başvuru yapıyorsunuz. Yarışma organizzasyonu sizin doldudrduğunuz formu inceliyor ve yarışmaya uygun olduğunuzu düşündüklerinde 1.mülakata çağrılıyorsunuz. Birinci mülakatta genel olarak doldrumuş olduğunuz başvuru formundaki bilgilerin ve sizin gerçekten formda belirtilen kişi olup olmadığınızı anlamaya yönelik sorular soruluyor. Tabi şunuda belirtmek gerekiyor. Bu bir yarışma ve reytinglerden besleniyor. Bu yüzden özel bir yeteneğiniz varsa veya değişik bir kişilikseniz bu seçilmeniz için bir avantaj olabiliyor. Yarışma esnasında bir yarışmacı seyircilerin ne kadar çok dikkatini çekerse ATV o kadar çok reyting alıyor ve para kazanıyor. Başvuru Formunu doldururken bunu göz önünde bulundurun.

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına Başvuru yap

2019-2020 Yeni Sezon Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Nasıl Katılırım? Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 Yeni Sezonda Nasıl Başvurulur? Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 Yeni Sezon Mülakat Soruları Nelerdir? 2019-2020 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu Nasıl Doldurulmalı? gibi merak edilen sorular çok fazla soruluyor sitemizde. Sıkça sorulan bu soruların cevaplarını aşağıda bulabilir ve bu sayede başvuru formunu doğru bir şekilde doldurabilirsiniz. Yarışmaya katılım için başka birşeye ihtiyacınız yok..

Daha önce Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına başvuru yapan adaylar başvurularını yenileyebilirler. Yani yıllar önce başvurmuş ama çıkmamış olan adaylar şansını formu yenileyerek tekrar deneyebilirler. Yarışma oldukça heyecanlı, şansınız yaver gider ve 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.

Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu Soruları Neler?

İşte Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formunda kimlik bilgileriniz dışında sorulan o özel sorular:

*Konuştuğunuz Diller
*Medeni Durumunuz Nedir?
*Çocuğunuz var mı?
*Hobileriniz
*En Beğendiğiniz Üç Kitap
*En Beğendiğiniz Üç Film
*Okuduğunuz Dergi ve Gazeteler
*Dinlediğiniz Müzik Türü Nedir?
*Özel Bir Yeteneğiniz var mı? (Var-Yok)
*Yurtdışında Nereleri Gördünüz?
*Daha Önce “Kim Milyoner Olmak İster” Mülakat Görüşmesine Katıldınız mı?
*Daha Önce Bir Yarışma Programına katıldınız mı?
*Programda hedeflediğiniz para ödülü ne kadar? Hedeflediğiniz para ödülünü kazanırsanız ne yapacaksınız?
*Kendinizi nasıl tanımlarsınız?
*1 Milyon TL değerindeki soruyu siz soracak olsanız ne sorardınız?
*Sormuş olduğunuz 1 Milyon TL değerindeki sorunun cevabı?

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 yeni başvuru formu

Burada gördüğünüz sorulara vereceğiniz detaylı cevaplar sizin yarışmacı olup olmayacağınızı belirliyor aslında. Bu yüzden Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yeni yarışmacı olmanın ilk şartı doğru ve dürüst olmak diyebiliriz. Çünkü yapılan araştırmada herhangi bir hatalı cevap verdiğinizde farklı kurum ve kuruluşlardan anında tespit edilebiliyor.

2019-2020 Kim Milyoner Olmak İster başvuru katılım formu

Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 sezonunda yeni yarışmacı başvuruları almaya devam edecek. Kenan İmarzalıoğlu oldukça güzel bir sunumla yarışmayı yeni sezonda devam ettiriyor. Kim Milyoner Olmak İster yarışmacıları program esnasında farklı yerlerden gelecek cevaplara karşı izole edilmiş oldukları için kopya alma şansları yok ancak yinede yarışma esnasında her türlü jammer desteği sağlanıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Online Başvuru formu

2019-2020 Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Başvuru Takibi Nasıl Yapılacak?

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışması Başvurusu yaptınız, ancak durumunuzu merak ediyorsunuz. Sizi aramalarını beklemeden de başvuru sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster yarışmacı listesi Sonuçları her Salı günü Sabah gazetesinde yayınlanıyor. Ayrıca bazı internet sitelerinde başvuru sonuçlarında adı açıklanan yarışmacılar programa davet ediliyor. Genellikle başvuruyu yaptıktan 2 hafta sonra listeler açıklanıyor, kontrol edebilirsiniz.

2019-2020 Yeni Sezon Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Mülakat ve Sonuçları

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru formunu doldurdunuz ve seçildiniz. Yarışmacı adayı olarak hemen sizi ATV ‘den arayacaklardır. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmanız ve programa gelmeniz için sizi İstanbul YeniBosna’da Kuyumcukent’in yanındaki ATV Stüdyolarına çağırırlar. Burada bir mülakat gerçekleşiyor ve bir takım sorular soruluyor.

Kim Milyoner Olmak İster Stüdyosu Nerede? Yarışma Nerede Çekiliyor Adresi Nedir?

ATV Binası nerede diyenler olabilir onu da yazalım hemen: ATV’nin adresi Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No: 26, Bahçelievler /İstanbul.

ATV genel merkezi İstanbul’da Yenibosna binasında Metrobüs ile Yenibosna Durağında indikten sonra bir çok farklı ulaşım aracı ile Atv genel merkezine ulaşabilirsiniz. Binada sizlere yaklaşık 25 soruluk bir test uygulanıyor ve test sonuçları hemen açıklanıyor. Testte belli bir başarı yüzdesinin üstünde sonuç alırsanız sizi özel bir odada tekrar kısa bir mülakata sokuyorlar. Bu mülakattan sonra maksimum 3 hafta içinde size Atv den yarışma için geri dönüş yaparak özel bir davetiye gönderiyorlar.

 

2019-2020 Yeni Sezon Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formunu Nasıl Doldurmalıyım?

Kim Milyoner Olmak İster Başvurusunda en dikkat edilecek kısımlardan birisi Fotoğraf. Resim çok önemli sakın unutmayın! Birde asla vesikalık resim yüklemeyin. Dakika bir kaybedersiniz. Kim Milyoner Olmak İster Başvurusu için yükleyeceğiniz fotoğraf çok ilgi çekici olmalı merak uyandırmalı. Kenan İmarzalıoğlu; evet bu yarışmacı ile yarışmaktan keyif alırım demeli… Mutlaka yüzünüz net görünmeli. Hayvanat bahçesinde yada ilginç bir hayvanla çekilmiş resimler daha fazla dikkat çekmektedir.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru formunda daha sonra TC Kimlik No, Ad Soyad, Doğum Yılınız, Cinsiyet , Doğduğunuz Şehir, Yaşadığınız Şehir, Ev İş ve Cep Telefonunuzu doğru bir şekilde girmeniz gerekiyor. Lütfen bütün bilgiler doğru olsun. Sonra vay beni neden çağırmadılar, haksızlık oldu, şu bu demeyin! Burada torpil, adam kayırma vs yok. Güzel bir yarışma ortamı var. Ciddi sponsorlar var. Paralar net ödeniyor. İş sıkı ve sağlıklı bir zeminde yapılıyor..

Neyse devam edelim 2019-2020 Kim Milyoner Olmak İster Başvuru formuna.. En son Mezun olduğunuz okul veya okuduğunuz okul bilgilerini düzgünce açık bir biçimde doldurun. Hangi mesleği yapıyorsanız yada öğrenciyseniz yazın detayları bile! Ayrıca baba mesleğinizi de girin. İlginç meslekler daima çok daha fazla dikkat çekmektedir. Ancak yarışmaya katılayım diye olmadık şeyler yazıp da kendinizi rezil rüsva etmeyin. Konuştuğunuz dillere ingilizce yada farklı bir dil ekleyin ama abartmaya gerek yok. Bilmediğiniz halde 2-3-5 dil biliyorum da demeyin. Çok iyi derece olmasa da diye yazabilirsiniz ki mağdur olmayın. Kimse sizi Kim Milyoner Olmak İstere ingilizcenizden dolayı almayacak.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Kim Milyoner Olmak İster Yarışmasına Çağrılma Süreci

Tüm mülakatları bitirdiniz ve ATV sizi yarışma için aradı. Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 için yarışmada sizden 3 joker adayınızın kimler olacağı soruluyor ve detayları, adını soyadını, neyiniz olduğu ve mesleğini mail ile istiyorlar. Yarışmanın tüm çekimler hafta sonu cumartesi ve pazar günleri yapılmakta.

Bu çekimler için sizi cuma gününden arayıp ATV genel merkezine gelirken yanınızda çekimlere katılırken giyeceğiniz en az 2 farklı kıyafet bulundurmanızı istiyorlar. Deneme çekimleri başlayınca hangi kıyafet ekranlarda daha güzel çıkıyorsa onu giymenizi istiyorlar. Ayrıca Kim Milyoner Olmak İster yarışma stüdyosuna gelecek olan akraba veya yakınlarınızın da isim bilgilerini vermeniz gerekiyor.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu Yenileme Katılım Şartları Nasıl Yapılır

Sonuç olarak Türkiyenin ve Dünyanın en başarılı ve en çok kazandıran yarışmalarından biri olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak zorlu bir süreç gerektirse de yaşayacağınız güzel zamanlar sizi fazlasıyla memnun edecek. Bunun garantisi Kenan İmarzalıoğlu ile devam eden yarışmadan duyacağınız heyecandır. Tüm katılımcı arkadaşlara başarılar diliyoruz. Sorularınız, merak ettikleriniz olursa aşağı yazın lütfen, detaylıca açıklamaya çalışalım. Hoşçakalın, Allah yardımcınız olsun..

Yarışmaya atv.com.tr/milyoner/form bağlantısından yada aşağıdaki katılım formu linkimize tıklayarak Online Başvuru yapabilirsiniz. Önceden yapmış olduğunuz başvurunuza ait formu güncellemek istiyorsanız yine aşağıdan ulaşacağınız sayfada Form Güncelleme bölümüne basarak eski başvurunuzu yenileyebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster 2019-2020 Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Ekim 2019