Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Nezaman Başlayacak Kim Sunacak? 2017-18

ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve çok sevilip tutulan Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Nezaman Başlayacak Kim Sunacak? 2017-2018 sezonundaki akibeti şimdiden merak ediliyor. 21 Haziran 2017 Çarşamba günü sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster Sezon finali yaparak sezona ara veriyor.​

Kim Milyoner Olmak İster 2018-Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu

Sunuculuğunu Murat Yıldırım’ın başarılı bir şekilde üstlendiği bilgi yarışması ilk günlerinde hayli eleşritilen ve beceremeyeceği söylenen Murat Yıldırım ile adeta hem reytinglerde hemde izlenme alışkanlıklarında tavan yaptı. Başarılı sunucu Murat Yıldırımın programında 21 Haziran günü  1 milyonluk soruya gelen bir yarışmacıyı da izledik.

Kim Milyoner Olmak İster Çarşamba 22:00’da sezon finaliyle ATV’de yayınlandıktan sonra uzun bir ara verecek ve Eylül 2017 de Yeni Sezonu ile yeniden Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Kesin olmasa da Bu başarılı yarışma programının Eylül ayı sonlarında yayınlanması bekleniyor.​ Yeni Sezon 2017 Eylül ayında diyelim özetle..

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Nezaman başlayacak neden Kim Milyoner Olmak İster niçin başlamadı neden yok Kim Milyoner Olmak İster gibi sorulara şimdiden yanıt vermiş olduk. Yarışma hakkında soru ve görüşleriniz varsa bizlere yazabilirsiniz.. Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon 2017-2018 de Atv de devam edecek..

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Nezaman Başlayacak Kim Sunacak? 2018-2019 yen sezonda da Murat Yıldırım sunmaya devam edecek. Murta Yıldırım ile Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon ile Atv de kaldığı yerden 2018-2019 da yeni sezonda devam edecek..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Nezaman Başlayacak Kim Sunacak? 2017-18 (1 Yorum)

Etiketler: Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2017