Kimse Bilmez 2. Bölüm Özeti, 3. Bölüm Fragmanı Neler Olacak Tüyolar Analiz ve Özeti

Keremcem’in oynadığı Kimse Bilmez 2. bölüm özeti ile aksiyonu doruğa çıkarttı. 2019 Yaz ayının en aksiyonlu dizisi olarak kayda geçti. Kimse Bilmez 3. bölüm fragmanı 25 haziran neler olacak? 1 Milyondan fazla izlenme alan sadece fragmanı bile dizinin kalitesini gösteriyor.

Kimse Bilmez 2. Bölüm Özeti, 3. Bölüm Fragmanı Neler Olacak Tüyolar Analiz ve Özeti

Uygar’dan kaçan Sevda’yı evinde saklayan Ali’yi zor günler beklemektedir. Kimse Bilmez 2. bölüm özeti daha çok final sahnesi ile dikkat çekti. Uygar’ın Ali’yi öldürmek istemesi Kimse Bilmez 3. bölüm 25 hazirana kaldı. Uygar’ın geldiğini duyan Ali hemen dışarıya fırladı. Elinde silah olan Uygar bu anı bir daha yakalayamazdı. Karşısında Ali çaresiz duruyor ve Uygar’ın elinde silah vardı. Dizinin bittiği tam bu dakika da Kimse Bilmez 2. Bölüm Uygar kimi vurdu ?

Kimse Bilmez 25 Haziran 3. Bölüm Neler olacak özeti ve analizi

Sevda bir anda Ali’nin önüne atladı. Tam o sırada Uygar tetiğe basmış oldu. Dizide kimin vurulduğu gösterilmedi. Kimse Bilmez Sevda vuruldu mu? önüne atladığı için Türk sineması gereği Sevda’nın vurulması daha çok reyting toplayacaktır. Çünkü bayanı sonrasında hastaneye götürmek ve Sevda’nın düşünceleri senaryo gereği daha önemlidir. Biz Sevda’nın vurulduğunu tahmin ediyoruz. Eğer reyting amaçlı ise doğrusu Uygar’ın Sevda’yı vurmuş olması.

Kimse Bilmez Sevda Öldü mü?

Her ne kadar heyecanlı ve aksiyon dolu Amerikan dizisini andırsa da senaryosu Türk dizisidir. Kimse Bilmez 2. bölümde vurulan Sevda ölmez. Yoğun bakımda birkaç gün kaldıktan sonra odaya alınacak ve sağlığına geri kavuşacaktır. Uygar ise bu yaptığının altında Sevda’yı daha çok kaybetmiştir. Ali ise kendisi için canını düşünmeden önüne atlayan Sevda’ya aşık olur. Uygar, Ali ve Sevda’nın ekmeğine yağ sürmüştür.

Kimse Bilmez Sevda Öldümü

Kimse Bilmez Ali Vuruldu mu? Uygar Kimi Vurdu ?

Ali’nin vurulması durumunda aksiyon sahneleri biter Sevda’nın rolü hastanede geçer ve dizi çıkmaz bir hal alır. Senaristin bu riski alabilmesine ihtimal dahi vermiyoruz. Kimse Bilmez Uygar Kimi vurdu 2. bölüm diye merak edenler için Sevda’nın vurulduğunu söyleyebiliriz. Amerikan filmlerini aratmayan aksiyon sahneleri ile dolu Kimse Bilmez bu yazın en çok reyting alan dizisi olacak gibi görünüyor. Kimse Bilmez yeni bölüm fragmanı bile iki milyona yakın izlenme rakamı ile rekor kırdı. İşte size Kimse Bilmez 2. bölüm fragmanı ve ardından 25 haziran neler olacak devam edeceğiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2019