Kimse Bilmez 25 Haziran 3. Bölüm Özeti, 4. Bölüm 2 Temmuz Fragmanı Özeti Neler Olacak ?

Kimse Bilmez 3. Bölüm Ali Öldü mü? Yaz dizilerine hızlı giriş yapan Kimse Bilmez 25 haziran 3. bölüm özeti merak ediliyor. Kimse Bilmez 4. bölüm 2 temmuz fragmanı neler olacak senaryoda ne yazıyor gelecek bölüm tüyolarını sizinle konu detayımızda paylaştık.

Kimse Bilmez 25 Haziran 3. Bölüm Özeti, 4. Bölüm 2 Temmuz Fragmanı Özeti Neler Olacak ?

Kimse Bilmez Ali Öldü Mü? Keremcem Diziden Ayrıldı mı?

Ali aslında özel yetiştirilmiş bir devlet ajanıdır. Evladını kaybettikten sonra çok farklı biri olan Ali sevdaya düşer. Ancak sevdiği kızın peşindeki adamlar ile başı derttedir. Yaptıkları devlet adamlarını rahatsız etmeye başlar. Gün yüzünde özelliklerini açıkça kullanması normal değildir. Yapılan uyarı Ali’yi durdurmaya yetmez. Ali’yi bitirmeye karar veren devlet düşünmeden kalemini kırmıştır. Bir fabrika deposunda kıstırılan Ali’ye buraya kadarmış denilir ve kurşun sıkılır. Gelen kurşun ile kalbinden yaralanan Ali yere düşer. Hayatında ilk defa gözleri acıdan kararmıştır. Şimdi ise merak edilen konu Kimse Bilmez Ali Öldü mü diziden ayrıldı mı? Keremcem diziye devam edecek mi?

Kimse Bilmez Ali Öldü Mü? Keremcem Diziden Ayrıldı mı?

Pilot Ali’yi vurdu. Kimse Bilmez 3. bölüm neler oldu özetinden sizlere bahsettik. Şimdi ise Kimse Bilmez 4. bölümde neler olacak ? Kimse Bilmez 2 Temmuz fragmanı hakkında bilgi verelim. Sezona çok hızlı giriş yapan yakışıklı oyuncu Keremcem’in dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Salı günlerinin tek lideri olan dizide hız durulmuyor. Keremcem diziden ayrılması durumunda büyük reyting kaybı yaşayacak ve senaryonun Ali üzerine kurulu olduğu dizide ölmesi mümkün değil. Ancak yaz dizisi olduğu için tamamı 13 bölüm olacak. Bu yüzden olaylar birazda hızlandırılmış çekiliyor.

Kimse Bilmez 3. Bölümde neler oldu özeti 4. bölüm fragmanı

Kimse Bilmez 4. Bölüm fragmanı 2 temmuz özeti ve tüyoları

Merak edenler için Kimse Bilmez 4. bölümde neler olacak derseniz Ali kaldırıldığı hastanede yoğun bakımda kalacak. Sevda ise hastanede yanından bir saniye ayrılmayacak. Tekrar diziye geri dönecek Ali daha sinirli daha asabi olacak. Artık bu Sevda’nın davası değil kendi davası olmuştur. Onu öldürmeye çalışan Pilot’tan intikam almaya başlayacak ve önüne çıkanların artık göz yaşına bakmadan hareket edecektir. Kimse Bilmez 5. bölümden sonra çok daha hareketli ve kanlı kavgalı sahneler bizi bekliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kimse Bilmez 25 Haziran 3. Bölüm Özeti, 4. Bölüm 2 Temmuz Fragmanı Özeti Neler Olacak ? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 25 Haziran 2019