Kimse Bilmez Ali Kimdir ? Keremcem’in Yeni Dizisi Hangi Gün Tekrarı Ne Zaman

Önce Ali ve Sevda olarak açıklanan dizi ismi Keremcem’in tweet atması ile ” Kimse Bilmez ” olarak değiştirildi. Başrol oyuncusu Kimse Bilmez Ali kimdir Atv ekranlarında 20:30 itibari ile gelecek dizinin diğer oyuncusu ise Özgü Kaya olacak. Yeni bölümünü kaçıranlar için Kimse Bilmez tekrarı hangi gün yayınlanacak ?

Keremcem Kimdir ?

Kimse Bilmez Ali Kimdir ile merak ettiğimiz aslında Keremcem adı ile ünlü sanatçıdır. 2000 li yılların popüler ismi olarak yıldızı parlamış zamanın romantik şarkılarına plesenk olmuş Keremcem daha sonraları oyunculuk yaparak hayatını idam ettirdi. 1977 Yılında Muğla Milas ilçesinde doğdu. 2004 yılında Nerelere gideyim şarkısı ile ünlendi. En son 2010 yılında ” Dokun ” adlı albümünü piyasaya çıkarmıştı ancak istediği satışı yakalayamadı. İlk öğretimini özel bir kolejde tamamladıktan sonra Muğla Turgutreis Lisesi’ni tercih etti. 1995 yılında okulundan mezun olarak ilk bestesi ” Elimde Değil ” i yazmıştı. Lise boyunca gitar ve enstürmanlara ilgisi olan Keremcem o yıllarda nereden bilebilirdi ki Kimse Bilmez Ali kim diye sorduklarında benim diyeceğini. Hayal bile etmiyordu.

Kimse Bilmez Ali Kimdir

Keremcem 2003 yılında Ege Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler bölümünden mezun oldu. O zamanlar kaset yapımcıları ile arası iyi olan Aykut Gürel ile tanıştı. İlk albümünü yaklaşık 1 yıl çalışmanın sonunda 2005 yılında piyasaya sürdü. Bir anda kendisinin de beklemediği şekilde albümü satış yakaladı ve birbiri ardına konser teklifleri almaya başlayan ünlü sanatçının en parlak dönemiydi. Altın Kelebek ve Popsav en iyi çıkış yapan erkek pop sanatçı ödüllerini kazandı. Yakışıklılığı ise konserlerinde ön sıraları dolduran kızların Keremcem diye haykırışları ile doluydu.

Keremcem oyunculuğa her ne kadar Avrupa Yakası’nda konuk oyuncu olarak başlamış olsa da, 2002 yılında Aslı ile Kerem filminde oynamış olsa da, Aşk Oyunu adlı dizide Yasemin Ergene ile aldığı rol onun ününe ün katmış romantizmin tarifi olarak görülmüştür. Çıkardığı albüm ile dizisi birleştiğinde Türkiyenin en popüler pop şarkıcısı haline gelmiştir.

Kimse Bilmez dizisi Baba Yapım tarafından finans edilmekte. Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı, Pis Yedili ve Adanalı gibi dizilerin başarılı yönetmeni 1970 doğumlu Kartal Çidamlı bu diziyi yönetecek. Hakan Kandal’ın yazdığı senaryo için Sebahat Kumaş başrol olarak Keremcem’e eşlik edecek. Bir yaz dizisi olarak ATV ekranlarında olacak renkli dizinin reytingleri yeterli olur ise Erkenci Kuş gibi sezonda da devam etmesi planlanıyor.

Kimse Bilmez Tekrarı

Kimse Bilmez dizi konusu Ali’nin hayatı üzerine kuruludur. Küçük yaşta yetim kalan Ali devlet tarafından yetiştirilir. Gördükleri yaşadıkları onu fazlası ile hayata hazırlamıştır. Ancak Ali işi yüzünden ailesini kaybeder. Dizinin en acıklı sahnesi olacaktır. Ailesini koruyamadığı için her gün kendisini mahveder. Kendisine verdiği zararın farkında olan Ali yaşadığı yeri değiştirmeye karar verir. Taşındığı yerde Sevda ile tanışması onun hayatındaki dönüm noktası olacaktır. Sevda ile aşk kaçınılmaz. Romantizmin içerisinde Keremcem başrol oynuyor ise romantik dizi izleyenlerin beğenmemesi mümkün değil.

Kimse Bilmez Sevda Kimdir ?

Kimse Bilmez Sevda Kimdir

1996 doğumlu genç güzeli ilk Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde Zeynep karakteri ile tanıdık. Özgü Kaya İlk oyunculuğunu ise Adı Efsane dizisinde gerçekleştirmiştir. Kendisi halen İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı öğrencisidir. Genç yaşında ATV’de başrol alan oyuncumuza hayatında başarılar diliyoruz. Kimse Bilmez tekrarı yayın saatlerini alakalı konumuzdan takip ediniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 12 Mayıs 2019