Kimse Bilmez Dizi Müzikleri Çalan Şarkılar Jenerik Fon Dinle

ATV’nin yaz sezonundaki yeni dizisi Kimse Bilmez Dizi müziklerini sizler için derledik. Özgü Kaya ve Keremcem’in başrolünde oynadığı Kimse Bilmez dizisinde çalan şarkılar müzikler parçalar nelerdir? Haberimizin devamında…

Başrollerini  Özgü Kaya,Keremcem, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı Kimse Bilmez Dizi Müzikleri şimdiden aratılır oldu dizinin oyuncu kadrosu oldukça zengin  Zehra Yılmaz, Zeynep Elçin,Ferdi Kurtuldu, Kubilay Penbeklioğlu, Yiğit Koçak, Özlem Başkaya, Selda Özbek, Hakan Altıner,  Burak Haktanır, Onur Dikmen,Timur Ölkebaş, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi ünlü isimlerin olduğu Kimse Bilmez Dizi de çalan jenerik fon müziklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Keremcem’in dizisi Kimse Bilmez 11 Haziran Salı günü saat 20:00’da Atv ekranlarında başlayacak. Oldukça iddialı bir yaz dizisi olarak görünen Kimse Bilmez bakalım yaz sezonu dizileri arasında reytinglerde kaçıncı sırada yerini alacak Keremcem severleri Kimse Bilmez dizisinin başlamasını sabırsızlıkla bekliyorlar yazın bol bol yaz dizilerini tv kanallarında göreceğiz sanırım bu yaz evlerinde oturacak olanlar pekte sıkılmayacak gibi.

Kimse Bilmez Müzikleri için sizde bölümlerde beğendiğiniz müzikleri hangi bölümde çaldığını bize aşağıdan yorum olarak yazarsanız hemen olmayan müzik varsa bulup konu içine dizi müziğini ekleyeceğiz. İddialı dizi Kimse Bilmez dizisinde güncel çalan müzikler bakalım hangileri. Kimse Bilmez dizi müzikleri şarkıları jenerik fon yazımızın devamında..

Kimse Bilmez Dizi 1. tanıtım fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 2 Haziran 2019