Kimse Bilmez Dizisi Sinan Kimdir? Sevda’nın kardeşi rolü (Yiğit Koçak)

Kimse Bilmez Dizisi Sinan Kimdir? Sevda’nın kardeşi rolü (Yiğit Koçak)… Kimse Bilmez dizisi hazırlıkları tamamlanıyor. Kimse Bilmez dizisinin oyuncu kadrosu tamam. Bizlerde sizlerle Kimse Bilmez dizisi oyuncularının bilgilerini paylaşıyoruz. Bu konumuzda sizlere Kimse Bilmez dizisinde Sinan rolünü canlandıracak olan Yiğit Koçak bilgilerine yer vereceğiz.

Kimse Bilmez dizisinin senaryosunu Hakan Kandal yazıyor. Kimse Bilmez dizisinin yapımcısı da Muharrem Gürer oldu. Baba Yapım imzası taşıyan Kimse Bilmez dizisi 5 nisan 2019’da çekimlere başladı. Kartal Çidamlı ise Kimse Bilmez dizisinin yönetmenliğini üstleniyor. Kimse Bilmez dizisinin ekibi hazır çekimler başladı. Yaz sezonunda yayınlanması planlanan dizi kendini sevdirirse yaz sezonunda yayınlanacaktır. Yeni sezona da imzasını atacaktır. Kimse Bilmez dizisinin oyuncuları Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Burak Ceylan, Sebahat Kumaş, Burak Serdar Şanal, Selda Özbek, Hakan Altıner.

Kimse Bilmez dizisi konusu; Ali farklı hislere özelliklere sahiptir. Ali küçük yaşta ailesini kaybetmiştir. Ali kziliğini gizler ve güçlerini de gizleyerek sadece devlet için çalışır. Ali devlet için ajanlık yaparken ailesini kaybetmiştir. Bu yüzden de kendini suçlamaktadır. Ali yalnız bir hayat sürmek istemektedir. Kendini yalnızlığa hapsettiği sırada yeni bir mahalleye taşınır ve Sevda’ya aşık olur burada. Hayatına Sevda’nın girişi ile her şey değişir.

Kimse Bilmez dizisi kadrosunda yer alan Yiğit Koçak Kimdir?

Tam adı Bilal Yiğit Koçak olan oyuncu 1995 Samsun doğumludur.  İstanbul’a geldiğinde Akademi 35.5 ta oyunculuk eğitimi almıştır. Aynı zamanda Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans bölümünde eğitim almaya devam etmektedir. Oyuncu kendini Vine sosyal medya hesabında paylaştığı videolar ile tanındı. Daha sonra da reklam filmlerinde rol aldı. Yiğit Koçak reklam filmlerinin ardından ilk kez Seni Kimler Aldı dizisinde rol almıştır.

Kimse Bilmez dizisinde oynayacak olan Yiğit Koçak dizi de Sevda’nın kardeşi Sinan rolünü canlandıracaktır. Oyuncunun instagram hesabını takip etmek isterseniz buyrun; https://www.instagram.com/yigitkocakk/ 

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.