Kimse Bilmez Erniko Kimdir ? Ali Erniko’yu Öldürecek Mi?

Keremcem’in reyting rekortmeni Hollywood tadındaki dizisine yeni karakter dahil oldu. Herkesin dizi başından beri merak ettiği soru vardı. Ali’nin oğlunu kim neden öldürdü? İşte o sorunun cevabı diziye dahil oluyor. Gelecek bölümde Kimse Bilmez Erniko kimdir Ali ile derdi nedir öğreneceksiniz. Ancak Ali’nin oğlunu hayattan alan Erniko’yu Ali öldürecek mi göreceğiz. Kimse Bilmez Enriko Kimdir konumuzu okuyun.

Kimse Bilmez Erniko Kimdir ? Ali Erniko’yu Öldürecek Mi?

Kimse Bilmez Erniko Kimdir ?

Kimse Bilmez Enriko diziye dahil oluyor. Sevda, Ali’nin oğluna ne olduğunu araştırıyordu. Ali ise Pilot’un hastanede olduğu vakitte Erniko ile karşılaşır. Bir anda beynine kan fışkıran Ali oğlunun katilini karşısında görünce şok olur. Yıllardır aradığı Erniko’yu bulan ali oğlunun intikamını almak için plan kurar. Bundan sonra Erniko’nun işi çok zordur. Bir kulis haberine göre ise Sevda’nın babası Erniko’dur. Ancak henüz netleşmeyen bu ihtimal bilgi de aklınızda olsun. Eğer öyle ise herkesin bir tercih yapması gerekecektir ancak Ali her ne olur ise olsun oğlunun intikamını alacak kanını yerde bırakmayacaktır.

Kimse Bilmez Erniko Kimdir ?

Kimse Bilmez Enriko Öldü mü? Ali Erniko’yu Öldürecek mi?

Ali ilerleyen bölümmlerde Erniko’yu öldürecek mi diye merak ediyorsunuz. Bu çok kolay olmayacak. Bu güne kadar ekranlarda Ali’nin özelliklerini anlatan dizi şimdi karşısına dişli bir rakip çıkarttı. Burada merak edilmesi gereken Erniko neden Ali’nin oğlunu öldürdü ? Ali’nin devlet içerisinde çalıştığı zamanlarda Erniko kaçak işler yapıyordu. Ali operasyon yaparak Erniko’nun mallarına el koyunca mafya babası bunun altında kalmadı. Ali’nin en değerlisi olan oğlunu daha çocuk yaşta öldürdü. Bu Ali için tarif edilemez bir acı oldu. Yıllar boyunca oğlunun intikam ateşi ile yanıp tutuştu. Devlet işlerinden istifa ederek ayrılan baba bir ilçede mütevazi hayat sürmeye başladı ancak Sevda ile tanıştı. Yeniden aşık olmaya başlayan Keremcem’in kafası karışıyor. Kimse Bilmez Enriko kimdir hakkında sormak istediğiniz var mı?

Ali Erniko’yu Öldürecek mi?

Kimse Bilmez Erniko öldü mü demek için çok erken. Çünkü daha bu hafta diziye giriyor. Türk dizilerinin klasik senaryosunu düşünürseniz bu kadar hızlı gelişme beklemeniz yanlış olur. Ali Erniko’yu öldürecek ancak bu bölümler sonra olacak. İlk birkaç bölümde bitecek bir savaş olmayacak. Önce Erniko Ali’yi esir alacak sonra Ali Erniko’ya nefes kadar yaklaşacak derken bölümler sonrasında Erniko’nun ölüm haberini vereceğiz. Bu arada Keremcem diziden ayrılmyacak. Mafya babası çocuğunu öldürdüğü Ali’yi esir alıp hürriyetine el koysa da bir şekilde baba kaçmayı başaracak. Dizi hakkında düşünce ve önerilerinizi bize yazınız.

Kimse Bilmez Erniko Öldü mü?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.