Kimse Bilmez Ezgi Kimdir ? Beran Özel Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu?

Kimse Bilmez Ezgi kimdir? Dizeye 9 Temmuz’da Ezgi karakteri ile katılan Beran Özel, 1994 istanbul doğumludur. Kimse Bilmez Duygu‘nu kardeşi rolünde Pilot’tan hoşlanan genç kızı oynamaktadır. Beran Özel’in resimleri, instagram hesabı ve hakkında daha fazlası…

Bir anda pilotun karşısına çıkarak dikkatleri bozan Ezgi daha önce hangi dizide oynuyordu ? Diziye yeni katılan 9 temmuz günü güzelliği ile pilotu etkileyen Ezgi’nin gerçek hayattaki sevgilisi kim?

Kimse Bilmez Ezgi Kimdir ? Daha Önce Hangi Dizide Oynuyordu

Beran Özel Kimdir ?

Medyadan uzak bir isim olan Beran Özel’in ilk dizisi Kimse Bilmez’de Ezgi karakterini canlandırmaktadır. 1994 İstanbul doğumlu olan Beran küçük yaşından beri tiyatroya ilgilidir. Kendisini bu konuda geliştirmiş tiyatro oyuncusudur. Son zamanlarda ise ajansa kayıt olarak teklif beklemeyi tercih eden Beran Özel 9 temmuz akşamı Kimse Bilmez dizisinde pilotun karşısına ansızın çıktı. Ezgi karakteri ile bir anda googlede aranan oyuncu haline geldi. Peki bu diziye yeni katılan oyuncu kimdir yakından tanıyalım kendisini.

Beran Özel Kimdir ?

Kimse Bilmez Ezgi Kimdir ?

Dizinin son bölümünde Sevda ile Ali’nin yakınlaşmasını izledik. Ancak kritik noktada biten dizi Sevda’nın babasının yaptıklarını öğrenmesi ile başladı. Sevda babasının Ali’nin oğlunu öldürdüğünü öğrenir. Aşık olmaya başladığı Ali’den uzak durması gerektiğini düşünür ancak kalbine söz geçirebilecek mi? Ali Sevda’nın neden böyle davrandığını ve bir anda değiştiğini anlayamaz. Ona yakınlaşmaya çalışsa da Sevda sürekli kaçmaktadır.

Diğer yandan pilot Eczacı kıza karşı yoğun duygular beslemektedir. Ancak son bölümde karşısına beklenmedik şekilde bir genç kız çıkar. Ezgi’de pilotun aklına girmişti. Şimdi pilot Ezgi ile Eczacı kız arasında ikileme düşer. Kalbinde hangi kıza karşı daha yoğun duygular hissedecek ? Merak edilen Kimse Bilmez dizisindeki Ezgi kimdir daha önce nerede oynuyordu.

Kimse Bilmez Ezgi Kimdir ?

Kimse Bilmez Ezgi ile Pilot Beraber Olacak mı?

Kimse Bilmez dizisinde Ali ile Sevda’nın aşkı üzerine kurulu olan diziye farklı bir boyut getiren senarist Ezgi’yi dahil etti. Pilot’un eczacı ile olan aşkını egale etmek için diziye dahil olan ve bir entrika yaratacak Beran Özel daha ilk bölümden dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Pilot’un aklına dahil olan Ezgi şimdi ne yapacak ? Dizi içerisindeki rolü senaryoya göre nasıl hareket edecek ? Merak edilen pilot kimi seçecek Ezgi ile pilot beraber olacak mı? Aşkını bulduğuna inanan pilot eczacıyı bırakacak mı? Kimse Bilmez dizisindeki Ezgi’yi kim oynuyor Beran Özel kimdir ? Detayları geldikçe yeni oyuncu hakkında konumuzu güncellemeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam edin. Yeni oyuncumuzu instagram üzerinden takip edebilirsiniz. Ezgi Özel’in kullandığı @ezgi.ozel tagı ile instagram hesabında resimlerini bulabilir kendisine mesaj atabilirsiniz.

Kimse Bilmez Ezgi Kimdir ?

 

Beran Özel Instagram Hesabı

Kimse Bilmez dizisiyle ilk defa dizilerde oyunculupa adım atan Beran Özel ile ilgili çok fazla bilgi bulunmuyor. Kendisi daha iyi tanımak ve güncel paylaşımlarını görmek istiyorsanız Beran Özel’in instagram hesabını @beranozel tagı ile takip edebilirsiniz.

Beran Özel Resimleri

Beran Özel - Kimse Bilmez dizisinden Özge Pilot a bakıyor

Kimse Bilmez dizisi Özge - Beran Özel

Kimse Bilmez Özge - Beran Özel

Kimse Bilmez Özge Beran Özel

Beran Özel - Kimse Bilmez Özge

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.