Kimse Bilmez Hüdaverdi Kimdir? Kaç Yaşındadır? Ferdi Kurtuldu hakkında bilgiler…

Atv ekranlarının 2019 iddialı yaz dizisindeki oyuncular da merakını koruyor. Sizlere setten öğrendiğimiz bilgiler doğrultusunda kesin haberlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Son olarak Kimse Bilmez Hüdaverdi Kimdir kaç yaşındadır daha önce oynadığı diziler ve Ferdi Kurtuldu hakkında hiçbir yerde olmayan özel bilgileri paylaşacağız.

Kimse Bilmez Hüdaverdi Kimdir? Kaç Yaşındadır? Ferdi Kurtuldu hakkında bilgiler…

Kimse Bilmez dizi oyuncuları içerisinde bir karakter var ki gördüğümüzde hemen Hüdaverdi hangi dizide oynuyordu diye yanımızdakine sorduğumuz oyuncu. Merak edenler için önce Kimse Bilmez Hüdaverdi kimdir‘den başlayalım. Ferdi Kurtuldu 1980 yılında Sefaköy’de gözlerini açarak ailesini sevindirdi. Memur bir ailenin çocuğu olduğu için çok rahat çocukluk geçiremedi. Küçük yaşta yaptığı taklitler ise ailesini dikkatini çekmişti. Hemen bu özelliğini geliştirebilmek için 8 yaşındayken Görüntü Sanatları Tiyatro Okulu’nda eğitimine başladı.

Kimse Bilmez Hüdaverdi Kimdir daha önce hangi dizide oynuyordu ?

Türkiye onu Emret Komutanım dizisindeki Jumbo Gökhan Sırım olarak tanıdı. 2005-2007 yılları arasında yayınlanan dizide önemli rol aldı. Demet Evgar gibi usta bir oyuncu ile aynı seti paylaşmak hayatının en önemli deneyimlerinden birisi oldu. İlk oyunculuk deneyimini ise figüran olarak 1997-1998 yılları arasında yaptı. Kadir İnanır ve Gülben Ergen’in ortak dizisinde oynadı. 2002 yılında pembe patikler, 2003 yılında Tombili karakteri olarak Lise Defteri dizisinde oynadı. 2009-2012 yılları arasında büyük yankı uyandıran Sakarya Fırat dizisinin de önemli karakterlerindendi. Serbülent olarak adını hatırlayacaksınız. Ülkemizin önemli değerlerinden dünyaca tanınmış sanatçısı Şahin K.’nın filmi Günah Keçisi 2010 yılında yine Hüdaverdi Sapık serdar rolü ile oynuyordu. Ünlü oyuncu Kolpaçino 3. Devre filminde de İmam karakterine can vermişti. 2019 yılında ise ATV’de yayınlanacak Kimse Bilmez Hüdaverdi Kimdir karakterine hayat verecek Ferdi Kurtuldu’ya instagram üzerinden de ulaşmak mümkün. @ferdikurtuldu tagı ile yazabilirsiniz.

Kimse Bilmez Hüdaverdi Kimdir daha önce hangi dizide oynuyordu ?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kimse Bilmez Hüdaverdi Kimdir? Kaç Yaşındadır? Ferdi Kurtuldu hakkında bilgiler… (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 11 Haziran 2019