Kimse Bilmez Sevda Kimdir? Özgü Kaya Hakkında Bilgiler Resimler

Kimse Bilmez Dizisi Atv de ekrana geleceği günü beklemeye başladı. Dizide Sevda karakteri olacak ve başrol de oynayacak olan oyuncu belli oldu. Ali karakteri ile büyük bir aşkın içinde kendisini bulacak olan Sevda karakterinin kim olduğunu, Kimse Bilmez Dizisinde Sevda rolünü oynayacak oyuncunun gerçek adı soyadı ve bilgileri ile resimlerini sizlere bu sayfada yazacağız.

Özgü Kaya Kimse Bilmez DizisiKimse Bilmez Dizisi Sevda Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri

Geçtiğimiz günlerde okuma provalarına başlanan ve Atv’nin yeni sezon dizilerinden birisi olacak olan Baba Yapım imzasıyla ekrana gelecek Kimse Bilmez dizisinde Sevda karakterini oynayacak oyuncu kesinleşti. Kimse Bilmez Dizisinde Sevda rolünü Özgü Kaya canlandıracak. Özgü Kaya oldukça güzel bir oyuncu, daha önce Mehmetçik Kutül Amare dizisinde rol alan şimdi ise Kimse Bilmez Dizisinde Sevda karakteri olarak baş rolü alan Özgü Kaya kimdir hakkında bilgileri ve dizideki Sevda karakterini sizlere yazacağız.

Kimse Bilmez Dizisi Sevda Kimdir? Nasıl bir karakter?Özgü Kaya Kimse Bilmez Dizisinde başrolde

Sevda dizinin baş rolünde olan oldukça güzel bir kız. Ali ile yaşayacağı ve diller destan olacak aşk hikayesinde zaman zaman zor günler geçirecek olsalar da sıra dışı bir aşkın öyküsü yer alacak. Kimse Bilmez dizisinde Sevdanın başına olmadık işler gelirken Ali ile yaşayacağı sevgi her şeyi unutturmaya yetecek..

Kimse Bilmez Dizisi Sevda rolündeki Özgü Kaya Kimdir?

Kimse Bilmez Dizisinde baş rolde Sevda karakterini canlandıracak olan Özgü Kaya 1996 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 23 yaşında olan ve oldukça güzel bir yüzü olan oyuncumuzun, ilk oyunculuk deneyimi 2 yıl önce Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ile oynamış olduğu Adı Efsane dizisiyle olmuştur. Adı Efsane dizisinde Sibel rolünü oynayan Özgü Kaya, eğitimine ise İstanbul Üniversitesinde devam etmektedir. Burada Devlet Konservatuvarı’nda okuyan güzel oyuncu Özgü Kaya, son olarak TRT 1’de yayınlanan ve geçtiğimiz aylarda final yapan Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde Zeynep rolüne başarıyla hayat vermiştir.

Özgü Kaya Kimse Bilmez Dizisi Sevda rolündeKimse Bilmez Dizisinde Sevda karakteri Özgü Kaya Resimleri Fotoğrafları: Özgü Kaya İnstagram adresi:

İnstagram adresi: instagram.com/kayaozgu  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında öğrenciliği devam ediyor. Oyunculuk Menajeri: Rabia Sultan Düzenli Twitter adresi: www.twitter.com/ozguukaya

Kimse Bilmez Dizisi Sevda Kimdir

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.