Kimse Bilmez Süleyman Kimdir? Gerçek Adı Nedir. (Burak Serdar Şanal)

Kimse Bilmez Süleyman karakterini canlandıran Burak Serdar Şanal Kimdir ? Yer altı dünyasının mafya lideri Süleymanı canlandıracak oyuncu Burak Serdar Şanal kimdir bilgileri…. Yaz dizisi olarak ekranlara gelecek olan Kimse Bilmez dizisi ne zaman yayınlanacak merak edilen detaylar….

Kimse Bilmez Dizisi Süleyman Kimdir? Mafya Lideri Süleyman Hakkında Bilgiler!  Baba yapımcılığı bünyesnde Kimse Bilmez dizisi haziran ayının ilk haftasında ekranlarda yayınlanacak. Kimse Bilmez mafya lideri Pilot yani Kimse Bilmez Süleyman nasıl biridir.  Lakabının Pilot olmasının nedeni uçaklara olan ilgisidir. Mafya lideri olan Süleyman korkusuz cesur ve çok iyi silah kullanan biridir. Mahallede eczacı olan Duygu‘ya aşık olmuştur, Duygu’nun ise Ali’ye aşık olduğunu anlayınca sinirden deliye döner. Bundan dolayı Pilot Ali’den nefret eder. Ancak hiç bilmediği bir şey vardır sevdiği kızı elinden alan Ali Süleyman’ın öz abisidir. Tabi bu olayın ortaya çıkması biraz zaman alacaktır.

Bir yanda sevdiği kız Duygu Bir yandan öz abisi olan Ali ve ailesi arasında kalan mafya lideri Pilot Süleyman, bunlar arasında mecbur olarak bir seçim yapması gerekir. Eczacı Duygu aliye aşık olarak seçimini yapmıştır. Bakalım Süleyman ağabeyi Ali den sevdiği kızı almak için bir şeyler yapacak mı yoksa hiçbir şey yapmadan çekip gidecek mi?

Kimse Bilmez Pilot Mafya Süleyman Kimdir?   Haziran ayında sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Kimse Bilmez dizisinin mafya lideri Süleyman’ı canlandıran oyuncu Burak Serdar Şanal’dır.   Şanal 28 Ağustos 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur  31 yaşındadır. Burcu Başaktır yakışıklı oyuncu Burak Serdar’ın ilk deneyimi 2008 yılında “Arka Sokaklar”  dizisinde Ceyhun olarak karşımıza çıkmıştı. Daha sonrasında ise 2009 yılında popüler dizi “Küçük Kadınlar” dizisinde rol almıştır. Ama hepimizin onu asıl tanıdığımız dizi 2011 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide Can karakteri ile olmuştur. Son olarak 2018 yılında beyaz perde de yayınlanan “Deniz Ve Güneş” isimli sinemada oynamıştır…

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.