Kimse Bilmez Tekrarı Ne Zaman ? 1. Bölüm Özeti Yayınlandı.

Keremcem’in baş rol oynadığı Kimse Bilmez tekrarı ne zaman hangi gün yayınlanıyor. Atv’nin yaz dizisi Kimse Bilmez 1. bölüm özeti ve fragmanları yayınlandı. Öncelikle diziden biraz bahsedelim.

Kimse Bilmez Tekrarı Ne Zaman 1. Bölüm Özeti Yayınlandı.

Uzun aradan sonra ekranlara geri dönen Keremcem yani dizi içerisindeki adı ile Ali devlet adamıdır. Çocukları sevindirmeyi çok seven Ali düşük ucuz paralar ile mutlu eder. Hepsine birer pamuk şeker alır. Bunu gören (Sevda) Özgü Kaya eşi ile beraber yolculuk ettikleri arabadan iner. Ali’nin yanına doğru gider ve pamuk şeker alıp çocuklara verir. Bu arada eşi görmeden Ali’ye kağıtta telefon numarasını da verir. Eşinin hadi demesi ile lüks araca geri dönen Sevda, Ali’nin aramasını bekler. Kimse Bilmez 1. bölüm özeti tanışma sahnesi böyle başlar.

Kimse Bilmez 1. bölüm özeti

Sevda aile içerisinde mutlu değildir eşi ile anlaşamamaktadır. Ali ile Sevda mutlu ve romantik dakikalar geçirecektir. İlerleyen bölümlerde eşi Hakan bunu öğrenecek Sevda cephesinden Ali’ye yaptırımlar gelecektir ancak Sevda dahil Ali’nin devlet adamı olduğu bilinmeyecek. Ali ise romantizm içerisinde dikkati dağılacak iş hayatında sıkıntılara düşecek. Ancak Kimse Bilmez tekrarı bile çok izlenecek bir romantik dizi olacak. Sevda ile Ali arasındaki aşkı izlemek için yayın gününü kaçırırsanız üzülmeyin.

Kimse Bilmez Tekrarı

Atv’nin yeni yaz dizisi Kimse Bilmez tekrarı ile gün içi saatlerde yayında olacak. Kimse Bilmez 1. bölüm tekrarı ilk bölümün hemen ardından verilecek. Aynı zamanda dizi yayınlandıktan 1 saat sonra atv.com.tr resmi web sitesinde dizi bölümleri sekmesini kullanarak reklamsız full izleme yapabilirsiniz. Tekrar gün ve saatini beklemenize gerek yok. Hatta akıllı televizyon kullanıyorsanız sizin için çok daha keyifli olacaktır.

Ali ile Sevda ilk öpüşme sahnesi

Ali Sevda ile birlikte olacak mı? Ali ile Sevda ilk öpüşme sahnesi çok konuşulacak. İkili arasındaki her bölümdeki romantik anlar yaşama sevinci olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 19 Mayıs 2019