Kiralık Aşk Fazilet Hanım ve Kızları İstanbullu Gelin Tekrar Bölümleri Ne Zaman? Star tv

Star Tv en sevilen en beğenilen dizilerinin yeniden ekrana gelmesi ve gündüz kuşağında reyting alabilmesi için tekrar bölümlerini yayınlamaya başlıyor. 11 Haziran Pazartesiden itibaren Sevilen Dizilerin Tekrarları yeniden ekrana gelecek ve sevilen diziler tüm bölümleri ile yeniden tv ekranına Dönüyor…

Geçtiğimiz sezon yayınlanan ve çok tutulup sevilen Kiralık Aşk dizisi pazartesiden itibaren saat 09.00 da yayınlanacak. Cumartesi günleri yayınlanan ve final yapmış olan Fazilet Hanım ve Kızları dizisi 11 haziran pazartesi sabah 07.00 dan itibaren star tv de yeniden ekranlara gelecek izlemek isteyenler için

Star tv de cuma akşamları oldukça iyi tutulan ve izlenen İstanbullu Gelin Tekrar Bölümleri Ne Zaman? diye merak edenler varsa Star tv de 11 haziran pazartesi saat 12.00 dan itibaren dizinin tekrarları izlenebilir baştan itibaren. Salı akşamları ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler dizisi ise 15.45 den itibaren star tv de ekrana gelmeye başlayacak. İşte saat saat star tv dizi tekrarları ve yeniden ekrana gelme saatleri:

Fazilet Hanım ve Kızları 07:00’de
Kiralık Aşk 09:00’da
Istanbullu Gelin 12:00’de ve
Ufak Tefek Cinayetler 15:45’de Tekrar Bölümleri Ile Yayında Olacaklar…
Star TV ekranlarının sevilen eski dizilerinden biri olan ve yayınlandığı dönemde de oldukça büyük bir hayran kitlesi edinen dizisi Kiralık Aşk tekrarlarıyla geri dönüyor.

Kiralık Aşk severlere müjdeli haber Star tv den geldi: Elçin Sangu, Barış Arduç, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen gibi isimlerin başrollerini paylaştığı sevilen dizi hafta içi her gün ekrana gelecek. Bu güzel dizi ile nostalji yaşamak isteyenler yeniden izlemek isteyenler ekran başına.. Kiralık Aşk ilk bölümüyle 11 Haziran Pazartesi 09:30’da Star TV’de.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kiralık Aşk Fazilet Hanım ve Kızları İstanbullu Gelin Tekrar Bölümleri Ne Zaman? Star tv (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 10 Haziran 2018