Kırgın Çiçekler 103. Bölüm Fragmanı Özeti 24 Aralık Ejder Kimi Vurdu?

Kırgın Çiçekler 103. Bölüm Fragmanı Özeti 24 Aralık… Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümünde Songül ve Güney hastanededir. Bebeklerin hayatları için endişe ederler. Güney hastanede üzüntüden perişan haldedir. Ama bebekleri de Songül’de sağ salim hastaneden çıkarlar sonunda. Songül ve kızlar yeniden biraraya gelir evde dedikodu vakti.

Ali Eylül’e hislerini açıklamak için elinden gelir tüm romantik sürprizleri dener ancak şans bir türlü onun yüzüne gülmez. Eylül artık daha fazla dayanamaz ve duruma el atar. Ali’ye biz artık sevgili olalım mı der. Alinin de Eylül’ünde omuzlarından büyük bir yük kalkmış olur ve sevgili olmanında mutluluğu ile sarılırlar.

Ejder’in başı bir belaya bulaşır. Ejder eve gelen birini görür. Karanlıkta elinde silahla evde onu kovalarken silahını ateşler. Sesi duyan Kader, Macide ve Zehra da kalkıyor gecenin yarısı. Ejder’in vurduğu kişiyi görünce de Ejder Abi ne yaptın sen diyor Kader?

Peki önemli ve akılları karıştıran soru şu? Ejder kimi vurdu? Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümünde Sosyal medya yorumlarının genelini araştırdık sizler için ve yorumlarda Ejder Defne’yi vurdu deniliyor. Bakalım bu tahmin doğru çıkacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.