Kırgın Çiçekler 11 Aralık Songül’ün Bebeği Öldü mü Ejder Mi Yaptı

Kırgın Çiçekler 11 Aralık Songül’ün Bebeği Düşürdü Mü Öldü Mü.. Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümünde Songül’ün karnına bir sancı giriyor. Songül’de bebeğine bir şey diye korkar. Onun kadar Güney’de çok korkar. Şimdi soru işareti şu Ejder Songül’ün bebeğine zarar verdi mi?

Kırgın Çiçekler yeni bölümünde Songülün acılar içinde kıvranması bebeğe ne oldu sorusunu akıllara getiriyor. Ve fragmanda Kader Ejder’e bunu yapmadın heralde diyor. Ejder’de onaylıyor. Kader neden arkadaşlarına böyle kötü davranıyor. Kader şuan vicdanını hiç dinlemiyor.

Kızlar da Kader’i de seviyor tabi ki ama Meral’in de hapiste olmasına üzüldükleri için onu kurtarmaya çalışıyorlar. Kırgın Çiçekler de Kader’de Meral’i korudukları için kendi kardeşlerine kötülük yapıyor. Ama Kader bunları yaptığına pişman olacaktır.

Eğer Songül’ün bebeği ölürse bunun sorumlusu da Ejder ve Kader olursa durum daha da kötüleşir. Songül’ün bebeği ölecek mi? Cevabı yeni bölüm detayları ile sitemizde olacak. Bence bebek ölmez. Çünkü Songül gerçekten hamile ve zamanla karnı büyüyecek. Diziden çıkmayacağı içinde hamileliğin ilerleyen evreleri de dizide gösterilecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=ePsMAGLUy0A

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler 11 Aralık Songül’ün Bebeği Öldü mü Ejder Mi Yaptı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2017