Kırgın Çiçekler 19 Mart Pazartesi Neden Yok Bittimi Yayınlanmıyor?

Kırgın Çiçekler 19 Mart Pazartesi Neden Yok Bittimi Yayınlanmıyor?. Kırgın Çiçekler dizisi final bölüm özetini sizlerle paylaşıp hatırlatalım; Yavuz’un cesedi ortaya çıkmadı. Bahçe kazıldı ve Yavuz’un cesedi çıkmadı. Kader de bunu görünce Yavuz’un yaşadığını düşündü. Acaba bu gerçek mi? Yavuz gerçekten ölmedi mi?

Kızlar korkar ve Yavuz’un Kemal gibi başlarına bela olacağını düşünürler. Ali de durumun iç yüzünü öğrenir. Kızlarla konuşur ve teslim olmalarını ister. Songül hamile olduğu için onu üzmek istemezler onu olayın dışında tutarlar. Tüm kızlar sevdikleri vedalaşırlar. Songül ise hayatındaki en değerli varlıkları olan kardeşlerinin hapishaneye girmesini istemez. Bu yüzden de hayatının hatasını yapmış olur.

Kızlar polisten kaçarken, Songül direksiyonun hakimiyetini kaybeder. Korkunç bir trafik kazası geçirerek hastaneye kaldırılırlar. Haberi alan herkes hastaneye koşar. Kızlar birer birer kendine gelirken, Songül ölür. Artık ekipten birisi yoktur. Ama kızı onlara miras kalmıştır. Zaman ileri alınır. Eylül de Ali ile evlenir. Düğünü ve mutlu günleri ekrana gelir. Songül’ün kızının büyüdüğü ve kızların ona nasıl annelik yaptıkları görülür.

Kırgın Çiçekler dizisinde final bölümü yayınlandı ve Kırgın Çiçekler dizisi 12 Mart pazartesi final yaptı. Kırgın Çiçekler dizisi 19 mart pazartesi günü yayınlanmayacak. Final yaptı ve bitti.  Bu sezon istediğini bulamayan dizi malesef final yaptı.Siz ne düşünüyorsunuz? Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler 19 Mart Pazartesi Neden Yok Bittimi Yayınlanmıyor? (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 19 Mart 2018