Kırgın Çiçekler 5 Mart Kızların Hepsi Arabayla Uçurumdan Düştü Öldüler Mi?

Kırgın Çiçekler 5 Mart Kızların Hepsi Arabayla Uçurumdan Düştü Öldüler Mi? Kırgın Çiçekler dizisinde bu zamana kadar bir çok ölüm konusu açtık. Songül, Cemre, Eylül, Kader ve Meral hepsi adına en az birer ikişer öldü mü konumuz vardır. Çünkü Kırgın Çiçekler dram tarzı bir dizi ve seyirciyi öldü mü diziden çıkıyor mu diye merak ettirmeyi çok seviyor.

Ama artık seyirci bunu merak etmek istiyor mu orasını sizlerin yorumlarınızdan göreceğiz. Kırgın Çiçekler 5 Mart pazartesi yeni bölümünde kızlar işlediği işten kaçıyorlar. Eylül Aliye her şeyi itiraf ediyor. Ali teslim olmanız gerekir diyor. Ama kızlar teslim olup hapse girmek istemiyorlar. Songül turuncu bir kaplumbağa araba ile tüm kızları götürüyor.

O sırada polis onları durdurmak istiyor ancak Songül gaza basarak polisin yanında kaçıyor. Polis onları takip ediyor Songül hızla önünde gelen arabaları da görünce iyice panik oluyor ve arabayı uçuruma sürüyor. Turuncu vosvos araba uçurumdan aşağı taklalar atarak düşüyor. Öyle bir sahneden sonra Songül Kader Meral Cemre ve Eylül o arabadan Sağ çıkar mı? Araba uçurumdan öyle bir düşüyor ve o kadar çok takla atıyor ki Kırgın Çiçekler oyuncuları o arabadan da sana çıkarsa onlara Azrail ile dokunmaz diyebiliriz!!!

Kırgın Çiçekler başrol oyuncuları olan Kader Meral Cemre Eylül ve Songül o trafik kazasında sağ olarak kurtulabilecek mi? Yoksa kızlardan biri ölerek diziye veda mı edecek? Eğer birisi ölecekse sizce bu kim olmalı? Bence hamile olan Songül’ü böyle bir sahne ile diziden ayırabilirler. Ama Songül kırgın çiçekler dizisinin en sevilen karakterlerinden. Bu yüzden onun ayrılmasını istemeyiz. Siz ne düşünüyorsunuz yorum kısmına yazarım.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler 5 Mart Kızların Hepsi Arabayla Uçurumdan Düştü Öldüler Mi? (6 Yorum)

  1. Hiç kimse ölmesin kurtulşunlar ölen biri olursa filmin tadı çıkmaz eğer amaa biri olcekse Cemre ölsün

  2. Benim tahminim 112.bölümün sonunda kızlar uçurumdan düşer,113.bölümünde ise kızlar hastaneye kaldırılır ve ölürler

  3. Benim tahminim Kızların uçurumdan düştüğü sahne 112.bölümün sonu,113.bölümde hastaneye kaldırılır ve ölürler.

Eklenme Tarihi: 27 Şubat 2018