Kırgın Çiçekler 93. Bölüm Fragmanı Kader Ölecek Mi Ejder Ne Yapacak?

Kırgın Çiçekler 93. Bölüm Fragmanı Kader Ölecek Mi Ejder Ne Yapacak?.. Kırgın Çiçekler 93. bölümünde Güney’in Harika ile gece dışarıda elendiğini öğrenen Songül büyük hayal kırıklığı yaşar. Songül Güney’den ayrılmayı bile düşünür.

Nazan’a bir miras kalır tüm ev ahalisi bu duruma çok sevinir artık bu sefil hayattan kurtulacakları için Defne çok mutludur. Ali ve Feride yeni bir olayın içinde bulurlar kendilerini polis ve yurt müdüresi olarak ikisi de bu olayı çözülmesi için ortaklaşa iş yaparlar.

Ejder Meralin Sadri’nin torunu olmadığı açıklar ve Meral artık yalnız kalır. Çünkü Zehra da artık planlarının bozulduğunu düşündüğü için Meral’in yanında durmaz. Sadri Ejder ve Macide’nin ilişkini öğrenmiş ve hayal kırıklığına uğramıştır. Ama ikisi de mirası toruna kaptırmaya niyetli değildir. Bu yüzdende Ejder ve Macide plan yaparak Kader’i öldürmeye karar verirler.

Ali Eylül ve Büşra’yı kurtaracaktır. Toprak ve Feride çok korkarlar. Ama sonuç iyi ile sonuçlanır. Kırgın Çiçekler 93. Bölüm Fragmanı Bilgileri sizlerle konumuzda…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2017