Kırgın Çiçekler 97. Bölüm Fragmanı Özeti 13 Kasım Serkan Öldü Mü?

Kırgın Çiçekler dizisinde  Meral Ejderin oyununa kurban gider. Ejderin ihbarı ile yakalanır malesef. Kızlar bunu duyunca panik yaşarlar. Kader artık kurtulmuş ve kızların yanındadır. Eylül ve Ali birlikte bir olayın içine girerler. Songül ve Güney ilişkisinde yine sorunlar vardır. Kırgın Çiçekler 97. Bölümde Ama ilerde bu çift bebek müjdesiyle tüm sorunları unutacaktır. Çünkü Songül hamile.. Gerçekte de hamile olduğu için dizide hamile rolü yazıldı kendisine.

Kader Ejderin odasına bakarken Kırgın Çiçekler 97. Bölüm özeti Banunun resmiyle şok olur. Kader bu resmin neden burada olduğunu  araştırmaya başlar. Ejderi annesinin arkadaşı zanneder. Ve babasının kim olduğunu Ejderin bildiğini düşünerek Ejderle konuşmak ister.

Meral ise buna engel olmak ister. Ali ve Feride bir olayın peşindedir. Serkan da herkesin hastalığını bildiğini öğrenir. Bir kez daha yıkılır. Kırgın Çiçekler 97. Bölümde Güney de Serkana moral olması için  onu Emre Aydın konserine gider ve sahnede düet yapmasını ister. Serkan sahnede düşer ve ölümle burun buruna gelir. Serkan ölecek mi? Kanser hastalığına yenik mi düşecek?

https://www.youtube.com/watch?v=Y5sHLyywOyU

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.