Kırgın Çiçekler 98. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Kasım Meral Kadere Gerçekleri Anlattı Mı?

Kırgın Çiçekler 98. Bölüm Fragmanı Özeti 20 Kasım… Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümünde Serkan hastaneye kaldırılır ve doktorlar durumunun ağır olduğunu söyler. Cemre hastane kapısında sevdiği adamı beklerken perişan olur. Serkan kanser savaşını kazanacak mı? Yoksa diziye veda mı edecek?

Eylül ve Polis Ali arasında etkileşim günden güne artar ve artık birbirlerine olan duygularını itiraf etmekten çekinmezler. Eylül Serkandan sonra ilk kez birine böyle duygular hissetmektedir. Diğer taraftan Ejder evden gitmek için Meralden para ister.

Meral Ejder’den kurtulmak için bu parayı verecek mi? Kırgın Çiçekler 98. Bölüm Kader babasını aramaya karar verir. Meral ise gerçekleri öğrenmemesi için buna engel olmaya çalışır. Kader’i başka bir adrese yönlendirir. Ama Kaderin çok üzüldüğünü görünce dayanamaz.

Meral vicdan azabı ile Kadere gerçekleri anlatmaya karar verir. Meral gerçekleri anlatacak mı? Yine bir şey engel olacak ve anlatmaktan vazgeçecek mi? Kırgın Çiçekler 98. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaştık.

https://www.youtube.com/watch?v=4sK0lcjdbk4

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.