Kırgın Çiçekler 99. Bölüm Fragmanı Özeti 27 Kasım

Kırgın Çiçekler 99. Bölüm Fragmanı Özeti 27 Kasım… Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümünde Zehra yine Kader’in gerçekleri öğrenmesini istemez ve Meral’e engel olur. Ama keşke anlatsaydı da Kader Meralden duysaydı bunları. Kader artık hayatı ile ilgili bilinmeyenleri öğrenecektir.

Ejder gerçek torunun Kader olduğunu kendisine söyler. Neriman’ın da annesinin teyzesi olduğunu öğrenir. Yurda gelip her şeyi dağıtır. Neriman’la kavga eder. Meral’in tüm yalanları ortaya çıkmıştır. Kızlar da Kader’de büyük bir şok yaşarlar. Meral’e ne yapacaklar Meral kendini affettirebilecek mi?

Eski yurtlarından bir kız ölür ve bunun sebebini Feride ve Ali araştırır. Songül ve Güney’e bebek müjdesi var. Songül kızlara haber verir önce hamile olduğunu ve çok sevinirler. Sıra Güney gelir. Güney Songülün hamile olduğunu duyunca mutluluktan  deliye döner.  Kırgın Çiçekler dizisi 99. bölüm özeti fragmanı bilgileri sizlerle konumuzda paylaştık.

DİP NOT: Songül gerçekten hamile. Diziden ayrılmak istedi ama senaristler ayrılmasını istemediği için ona hamile rolü yazdılar. Bebeğin gelişimi dizide görülecek. Dizi tarihindeki en gerçek hamilelik olacak 🙂

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.