Kırgın Çiçekler Banu Kaderi Bıçakladı Yeni Sezonda Kader Öldü Mü Diziden Çıktı Mı

Kırgın Çiçekler Banu Kaderi Bıçakladı Mı Kader Öldü Mü Diziden Çıktı Mı?… Kaderin kabusu geri döndü. Banu ruh hastalıkları hastanesinden kaçtı ve bunların tek sorumlusu olarak gördüğü Kaderi öldürmeye karar verdi. Banu yurtta kaderi buldu ve kızlarla Kaderi odaya hapsetti.

Banu’nun akli dengesi yerinde değil. Kaderi kafaya takmış durumda. Hayırsız evlat diye diye onun canına kastedecek. Ama Kaderin yanında Eylül, Cemre ve Meral de olacak. Kaderi annesi bıçaklıyor.Diğer kızlarda ateşin etkisi ile dumandan etkileniyorlar.

Kırgın Çiçeklerde Meral sadece uyanık kalıyor kızlar içerisinde. Peki bundan sonra neler olacak? Kırgın Çiçekler dizisi önceki sezon finalinde de benzer bir son vardı. Kızların hepsi Feridenin evinde vurulmuştu. Yeni sezona kadar kim öldü diziden ayrılan var mı diye düşünmüştü sevenleri.

Yine benzer bir sonla sezon finali yapıyor Kırgın Çiçekler dizisi. Kırgın Çiçekler dizisinde geçen sezon diziden ayrılan olmamıştı. Bu sezonda ayrılan olacağını düşünmüyoruz. Umarız ve isteriz ki Banu ölsün ayrılsın diziden. Şu kızlar bir rahat nefes alsın.. Siz ne düşünüyorsunuz yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Kırgın Çiçekler yeni sezonu eylül ayında başlaaycaktır. 12 Haziranda sezon finali yapan Kırgın Çiçekler dizisi eylül ayının ortalarında yeni sezona başlayacaktır. Ama öncesinde gelen tüm bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=C2sJ6xoOO1M

YORUMLAR

  1. Hemen sezon finali bitsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.