Kırgın Çiçekler Dizisi Nezaman Bitecek Final Tarihi Belli mi?

Atv Kırgın Çiçekler dizisi Nezaman Bitecek Belli Oldu mu, 2017 Sezon Sonunda Final Yapacak mı yoksa 2018 yılında 3. sezonu ile devam edecek mi gibi sorular çok sorulmaya başlandı. Bizde hem sorulara yanıt verelim hemde dizimizin geleceği hakkında bilgilendirelim istedik sizleri.

2 Sezondur beğenilerek izlenen Atv ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Kırgın Çiçeklerde reytingler bu sezon da yüzleri güldürdü. Geçen sene sürekli birinci olan yapım bu sezon İçerde dizisinden sonra reytinglerde düşmeye başlayınca alınan önlemler ve yeni oyuncu güçlendirmeleri ile canlı kaldı ve hep yerini korudu dizi.

Kırgın Çiçekler bu 2. sezon biraz geriledi. Ancak bu gerilemeyi dizi kalitesine değil farklı nedenlere durumlara bağlamak istiyorum. Çünkü bu durumun iki önemli sebebi var. Birincisi İçerde gibi bir yapımın pazartesi gününde olması ve gerçekten çok iyi tutulmuş bir dizi olması, ikincisi ise Survivor hariç 7 dizinin pazartesi günü yarışması. Bu dizilerin çoğu sezon ortasında final yaparken Kırgın Çiçekler hala ayakta ve ilk sırayı İçerde ile paylaşıyor.

Diğer yandan yeni asker ve polis dizilerinin mısır patlağı gibi gelmesi de oldukça ilginç oldu pazartesi gününe.. Kırgın Çiçekler dizisi pazartesi hangi dizilerle yarışıyor: Star tv de Söz dizisi oldukça başarılı bir askeri dizi, Show tv de İçerde zaten çok iyi reytingleri var, Kanal D de İsimsizler çok iyi devam ediyor ve Trt ekranlarında Hangimiz Sevmedik gibi diziler pazartesi reytinglerini oldukça zorlayan unsurlar..

Kırgın Çiçekler dizisine bu kadar çok dizi rakip olunca bu düşüş normal bizce. Ancak senaryonun da biraz izleyiciyi sıktığını söylemeliyiz. Nasıl yani diyorsanız şöyle ki: Dizide bazı olaylar sürekli tekrarlanıyor, şu Kemalın oyunları can sıkmaya başladı bence, mesela ölüm olayları kaza olayları gibi. Meral mı ölecek Songül mü kaza yapacak Kader mi yaralandı sürekli benzer içerikli senaryo ile gündemde kalma telaşı çok hissediliyor.

Bu eksilerin yanı sıra iyi bir izleyici kitlesi tutturmuş Kırgın Çiçekler. O yüzden şimdilik dizi 3. sezon için hazırlık yapmaya başladı bile. Zaten ne zaman ki bitti mi bitecek mi Kırgın Çiçekler neden yok niçin yayınlanmıyor yada Kırgın Çiçekler var mı yok mu yayınlanacak mı neden yok bitti final mi yaptı soruları sorulmaya başlarsa dizi o zaman final yapmaya hazırlanıyor demektir..

Sizce Kırgın Çiçekler dizisi bitmeli mi yoksa devam etmeli mi? Lütfen görüşlerinizi samimi bir şekilde yazınız. Şimdiden teşekkürler.

SON DAKİKA NOT: ATV İLE YAPIMCI ARASINDAKİ ANLAŞMA YENİLENDİ. KIRGIN ÇİÇEKLER GELECEK SEZONDA DEVAM EDECEK. EYLÜL 2017 DE YENİ SEZONU İLE ATV DE DEVAM EDECEK KIRGIN ÇİÇEKLER..

YORUMLAR

  1. Hayır hayır fınal olmasın yalvarıyorum

  2. Lütfeeeeeeeen bitmesiiiiiiiiin yaaaaaa

  3. Yaa ağlıyacam nolur yaa lütfen final yapmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.