Kırgın Çiçekler Emre Aydın Serkan Düeti Sen beni ölsen unutamazsın sözleri

Atv de devam eden ve pazartesi günleri ekranların en beğenilen sevilen dizilerinden biri olan 3 sezondur soluksuz devam eden Kırgın Çiçekler dizisi 96. bölümde fragmanda çalan Emre Aydın şarkısı düeti çok beğenildi ve merak edildi. Emre aydın güzel şarkıları ile Kırgın çiçekler dizisine bu hafta konuk oyuncu olarak katılıyor 6 Kasım pazartesi günü.

Kırgın Çiçekler’in 6 kasım pazartesi günü yayınlanacak olan yeni bölümüne Emre Aydın şarkıları ile renk katacak. Sevilen sanatçı Emre Aydın Kırgın Çiçeklerin 96. Bölümünde ”Sen beni ölsen unutamazsın Beni Vurup Yerde Bırakma” şarkısını bir dizide ilk defa sevenleri için canlı performans ile söyleyecek.

Kırgın Çiçeklerde Emre Aydına Serkan karakterini canlandıran Mehmet Aykaç birlikte söyleyecekleri şarkı ile düetleri diziye damga vuracak. Sen beni ölsen unutamazsın şarkısını düet yaparak okuyacaklar. Kırgın Çiçekler 6 kasım 96. bölümde Emre Aydın’ın Serkan ile birlikte yorumladığı Sen Beni Unutumazsın şarkısı ile sözleri dizihaberi.tv de ilk defa sizler için sunuluyor.

Kırgın Çiçekler Emre Aydın ve Serkan Düeti ”Sen Beni Unutumazsın, Sen beni ölsen unutamazsın” Şarkısı ve Sözleri

Halim toz, halim duman
Olmasa yenilsem,
Tükensem bitsem
Bir ah etmem
Unuttum çoktan geriye dönmem,
Geriye dönmem, geriye dönmem

Ama sen beni unutamazsın, anımsarsın aniden
Bir adam bir akşam, misal bana benzeyen
Tutar geçer tam önünden
Ne yapsan sen beni unutamazsın
Bir yağmur yağsında.
Bir şarkı çalsın
Sen beni ölsen unutamazsın
Ceplerinde cümleler, saklayamazsın
Boğazın düğümlenir, konuşamazsın
Sen beni ölsen

Kırgın Çiçekler 6 kasım serkan bayıldı öldü mü, Kırgın Çiçekler serkan öldü diziden çıktı mı, Kırgın Çiçekler serkan şarkı söylerden düştü bayıldı ölecek mi gibi sorular da çok merak ediliyor.. Serkan ölmeyecek ve diziden çıkmayacak arkadaşlar şimdiden yazalım istedim.

Kırgın Çiçekler Emre Aydın Serkan Düeti Sen beni ölsen unutamazsın şarkısı videosu

YORUMLAR

  1. Ya bu dizi çok ağır ya izleyemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.