Kırgın Çiçekler Erken Final Kararı Aldı, Dizi 113. Bölümde 12 Mart 2018 de Final

Her güzel başlangıcın bir sonu vardır derler, Kırgın Çiçeklerde artık sonuna geldi serisinin. 3 Sezondur yayınlanan ve oldukça yüksek oranlarda izlenme oranlarına ulaşan dizi bu sezon umduğunu bulamadı bir türlü.. Özellikle Söz ve Çukur gibi dizilerin reytinglerdeki büyük yükselişi diğer tüm dizileri olumsuz etkiledi pazartesi günleri.

Reyting azalmaya başlayınca özellikle Songül karakteri de hamile olunca dizi çaresiz kaldı. ATV’nin Pazartesi günleri ekrana getirdiği sevilen dizisi ‘Kırgın Çiçekler‘ almış olduğu kararla ekranlara erken veda ediyor! Kırgın Çiçekler düşen reytingler sonrasında finale karar verdi.

Önceki sezonlarda oldukça başarılı olan dizi Çukur ile Söz arasındaki büyük rekabetten olumsuz etkilendi. Ayrıca birbirini tekrar eden ve izleyiciyi sürekli geren sahneler sonrasında bazı izleyiciler diğer dizilere geçti. NTC Medya’nın yapımcılığında 2015 yaz ayında yayın hayatına başlayan ve ATV’yi pazartesi akşamları çok iyi sırtlayan yapım bu sezon adeta Söz ve Çukur karşısında reytinglerde eridi kaldı.

2018-2019 Sezonunun sonunda biteceği düşünülen  Kırgın çiçekler Songülün de gerçek hayattaki hamileliği yüzünden erken finale doğru ilerlemeye başladı. Sezon sonu final yapması beklenen yapım için erken final kararı çıktı, dizi 113. bölümüyle izleyiciye veda edecek. 113. Bölüm büyük bir aksaklık olmazsa 12 mart pazartesi ekrana gelecek.

‘Kırgın Çiçekler’ final bölümüyle 12 Mart Pazartesi 20.00’de ATV’de ekrana gelecek. Kırgın Çiçekler Erken Final Kararı Aldı, Dizi 113. Bölümde 12 Mart 2018 de Final yaparak ekran aveda edecek. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.