Kırgın Çiçekler Harika Ölecek mi Diziden Çıktı mı Uçurumdan Arabayla Düştü?

Kırgın Çiçekler Son bölüm fragmanını izleyenler şaştı kaldı bu işe. Dizide Harikanın başına gelenleri görenler acaba araba uçurumdan düşünce çakılınca Harika ölecek mi diziden çıkıp ayrılacak mı gibi sorular merak edilmeye başlandı. Kırgın Çiçekler Harika Ölecek mi Diziden Çıktı mı Uçurumdan Arabayla Düştü? ne olacak sorularına yanıt vermeye çalışalım.

Aslında bu Ejderin bir intikam oyunundan başkası değildir. Harika son bölümde Kader’e yapılanları kimin yaptığını bilmektedir ve Ejderin olduğunu başkalarına söyler diye Ejder endişelenir. Harika Ejderi bildiği her şeyi itiraf etmekle tehdit edince olanlar olur ve arabayla Ejder Harikayı kovalamaya başlar.

Ejder Harika’nın herhangi bir şey söylememesi için onun peşine düşer. Arabayla uzun süren kovalamaca sonrasında Harika Ejderden daha fazla kazamaz ve hakimiyetini kaybettiği arabayla uçurumdan aşağı düşer. Harika arabanın yere çakılması ile ölecek midir? Yoksa arabanın içerisinden sağ çıkabilecek mi? Harika ölecek diziden ayrılacak mı ?

16 ekim Kırgın Çiçekler 93. bölüm Harika Ölecek mi Diziden Çıktı mı Uçurumdan Arabayla Düştü? konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.. Sizce Harika ölecek mi diziden çıkacak mı?

YORUMLAR

  1. Çok saçma dizi çocuk kandırır gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.