Kırgın Çiçekler Kader Öldü mü Ejder Gerçekten Bıçakladı mı yoksa Rüya mı?

Kırgın Çiçekler dizisinde 92. Bölüm fragmanı nefesleri kesti. İzleyen herkes fragmandan sonra acaba Merle ne oldu, Ejder ne yaptı Ejder Kaderi bıçakladı mı gibi sorular sormaya başladı. Kırgın Çiçekler Kader Öldü mü Ejder Gerçekten Bıçakladı mı yoksa Rüya mı? sorusuna cevap arayacağız bu konuda.

Kader Merale bakmak için eve girdiğinde Meralin yerde uzanmış yattığını görür. Kader Merale ne olduğunu anlamaya çalışırken yüzü maskeli olan Ejderle karşı karşıya gelir. Ejder bu seferde Kadere yönelerek elindeki bıçakla Kadere doğru hamle yapar ve sert bir biçimde bıçağı Kaderin karnına saplar.

Peki şimdi ne olacak? Kırgın Çiçekler 92. bölümde Kader bıçaklandı Öldü mü diziden çıkacak mı soruları ile beraber Ejder Gerçekten Bıçakladı mı Kaderi yoksa bu bir rüyadan mı ibaret diye her türlü soru akıllara geliyor. Bizce Kader yaralansa da kısa sürede iyileşecek. Ama asıl soru neden Ejder böyle hayvanlaştı acaba?

Yada bütün bu izlediklerimiz bir rüyadan mı ibaret? Lütfen sizlerde Kırgın Çiçekler Kader Öldü mü Ejder Gerçekten Bıçakladı mı konumuza yorum ve görüşlerinizle destek olun. Şimdiden teşekkürler.

Tv de izleyemeyenler için fragmanı yeniden verelim: İşte Kırgın Çiçekler 92. Bölüm fragmanı Kader bıçaklandı Ölecekmi yaşayacak mı? Ejderin şaşırtan dizi durumu hakkında da

https://www.youtube.com/watch?v=pOWa5bV5ajw

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler Kader Öldü mü Ejder Gerçekten Bıçakladı mı yoksa Rüya mı? (2 Yorum)

  1. kader ölmesin iyilessın bundan sonra diziden çıkan olmasın olarak kim ölecek diye düşünür olduk boyle olmaz biraz komedi katın fılime

Etiketler: Eklenme Tarihi: 3 October 2017