Kırgın Çiçekler Yavuz Balkondan Düştü Öldü Mü Bülent Düzgünoğlu Diziden Çıktı Mı

Kırgın Çiçekler Yavuz Balkondan Düştü Öldü Mü Bülent Düzgünoğlu Diziden Çıktı Mı… Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölümde Yavuz artık içindeki kötü adamı ortaya çıkarır. Hoşlandığı Kader’e sahip olmak ister. Bu yüzden de onu evinde yakalar ona sarılır.

Kader balkona çıkar ancak kurtulmanın bir çaresini bulamaz. Yavuz onu balkonda da yakalar sarılıp onu öpmeye çalışırken Kader hızlı bir hamleyle onu iter. Kader’in itmesi sonucu Yavuz balkondan düşer. Yavuz yere düşer ve kafasından kanlar saçılır. Kan lekesi fragmanda da görülmektedir.

Kırgın Çiçekler dizisi 109. bölümünde Yavuz balkondan düşmesi sonucu ölerek diziden ayrılacak mı?. Bülent Düzgünoğlu’nun canlandırdığı Yavuz karakteri artık dizi de olmayacak. Dizinin kötü adamlarından biri daha yarılıyor. Kırgın Çiçekler de Yavuz’u görünce aklınıza Kemal geldi mi sizinde? Yine çocuğu yaşında bir kızdan etkilenen bir adamdı oda. Ama onun ömrü şükür ki dizi de uzun sürmedi mi?.

Kırgın Çiçekler dizisi 109. bölümünde Bülent Düzgünoğlu bu şekilde diziden ayrılıyor mu?. Kırgın Çiçekler de Serkan ve Defne Yavuz’un babaları olduğunu yeni öğrendi. Serkan bunu kabullense de Defne’nin bunu kabullenmesi zor olacaktı. Henüz onlar yeni öğrenmişken Yavuz ölür mü sizce? Babaları olarak daha dizi de devam edebilir mi göreceğiz.

Kırgın Çiçekler dizisinde sizler Yavuz’un ölmesini mi yoksa dizide devam etmesini mi istersiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=VpQy667_pjw

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Kırgın Çiçekler Yavuz Balkondan Düştü Öldü Mü Bülent Düzgünoğlu Diziden Çıktı Mı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 6 Şubat 2018