Kırgın Çiçekler Yeni 3. Sezon Çıkan Oyuncular Varmı, Yeni Giren Oyuncular Kimler

Kırgın Çiçekler Yeni 3. Sezon Çıkan Oyuncular Varmı, Yeni Giren Oyuncular Kimler.. Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezonda yayınlanmayı garantiledi. Dizi reytinglerde her zaman ilk 3 e girmeyi başarıyor. Evet bazı kötü karakterler oluyor ve dizi boyunca sürekli ağlama modunda geçiyor. Kırgın Çiçekler dram türünde bir dizi izleyenlerde bunu kabul ederek izliyor zaten.

Kırgın Çiçekler dizisinde sezon finalinde Banu Kaderi ve kızları yurt odasında kıstırır ve ateş çıkarır. Kaderi de bıçaklar. Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezonda bu oyunculardan diziye veda eden olabilir. Net olan bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz.

Kırgın Çiçekler dizisinde bu sezon diziden ayrılan karakter oldukça fazla oldu. Kötü karakterler ayrıldı diyebiliriz.Bu sezon diziden ayrılan isimleri hatırlayacak olursak .. Diziden ayrılan isimlerden en sevindiğimiz isim Kemal olmuştur heralde. Eylüle yaptıkları herkes tarafından tepkiyle karşılanmıştı çünkü

Kırgın Çiçekler dizisinde ayrılan isimler olurken yeni sezonda da diziye dahil olacak isimler var. Bunları da sizlerle paylaşalım istedik. Kırgın Çiçekler dizisinde yeni sezonda diziye şimdilik 4 isim dahil oluyor.  Serkan ve Defne evlatlık olduklarını öğrenmişlerdi hatırlarsanız. Ama yine de annelerinden kopamamışlardı.

Yeni sezonda Serkan ve Defnenin öz annesi rolüyle Melisa Sözen diziye dahil olurken onların kardeşi rolünü de Miray Akay canlandıracak. Melisa Sözen ve Miray Akay kimdir bilgileri paylaşalım.

Melisa Sözen; 1985 doğumlu ve İstanbulludur. Ortaokuldan beri bale ve tiyatro eğitimi almıştır. İlk kez sahneye 14 yaşında 7 Kocalı Hürmüz müzikalinde çıkmıştır. Rol aldığı bir çok yapım vardır ancak en bilinenleri Bıçak Sırtı, Çemberimde Gül Oya, Muhteşem Yüzyıl ve Şubat dizileridir. Şubat dizisinde rolleri paylaştığı Alican Yücesoy ile 2013 yılında evlenir ancak evliliğinin 5. ayında boşanma kararı alırlar. Yeni sezonda da Kırgın Çiçekler dizisinde Defne ve Serkanın öz annesi rolünde oynayacaktır.

Miray Akay; 2000 yılında Ukrayna’da doğmuştur. Eğitimine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinde devam etmektedir.Miray Akayın rol aldığı filmler;  2014 yılında Balık adlı filmle başlamış ve Halan Geldi, Eve Dönüş Sarıkamış 1915 ve Kelebeğin Rüyası filmlerinde de oynamıştır. Miray Akay rol aldığı dizilerde; 2010 Bitmeyen Şarkı, Güneşin Kızları, Benim Adım Gültepe, 20 Dakika ve son olarak Dayan Yüreğim dizisinde rol aldı.

Melisa Sözen ve Miray Akayın yanı sıra diziye Kader ve Cemrenin erkek arkadaşı rolüyle de iki yakışıklı oyuncu dahil oluyor. Bu isimler ise; Aras Aydın ve Gürbey İleri… Aras Aydın ve Gürbey İleri kimler rol aldıkları yapımlar;

Aras Aydın; 1989 doğumlu ve Eskişehirlidir. Aras Aydın oyunculuk eğitimi almıştır ve eğer oyunculuk yapmasaydı müzisyen olabileceğini söylemiştir. İlk kez 2010 yılında Öğretmen Kemal ile oyunculuğa atılmıştır. Aras Aydının rol aldığı diğer yapımlar; 2010 Öğretmen Kemal, 2012 Şefkat Tepe, 2014 Kiraz Mevsimi, 2014 Saklı Kalan, 2016 Oğlan Bizim Kız Bizim, 2016 Nolur Ayrılalım… Aras Aydın çok keşfedilememiş bir oyuncudur. Kırgın Çiçeklerde rol alması onun daha da ünlenmesini sağlayacaktır.

Gürbey İleri; 1988 İstanbul doğumludur. Gürbey İlerinin rol aldığı yapımlara bakacak olursak; Arka Sıradakiler, Kalbim Seni Seçti, Muhteşem Yüzyıl, Kaderimin Yazıldığı Gün, Sevda Kuşun Kanadında dizilerinde rol almıştır. Kırgın Çiçekler dizisine de Cemre veya Kaderin sevgilisi olarak girecek. Sizce kiminle sevgili olabilir? 

YORUMLAR

  1. Kim diziden ayrilicak

  2. Bnc Aras aydın cemreyle olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.