Kırgın Çiçekler Yeni 3. Sezon Fragmanı Tanıtımı (2017-2018)

Kırgın Çiçekler Yeni 3. Sezon Fragmanı Tanıtımı (2017-2018)… Kırgın Çiçekler yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor.  Dizinin son bölümünde yine akıllarda sorularla kalmıştık .Senarist çok seviyor sezon finalinde herkesi öldürüp yeni sezonda diriltmeyi.

Kırgın Çiçekler sezon finalinde Kaderin annesi Kader ve arkadaşlarını diri diri yakmaya kalkışmıştı. Tımarhaneden kaçarak gelen Banu gözünü kararttı. Aklını Kadere taktı onun yüzünden hayatının karardığını düşünen Banu bunun hesabını soracaktır.

Sadece Kader’den değil üstelik Kaderin tüm arkadaşlarıyla yurt odasında kalırlar ve Banu ateşe verir odayı.  Banudan arkadaşlarını korumak isteyen Kader annesinin üstüne yürür. Banu ise elindeki bıçakla Kaderi korkutmaya çalışır. En sonunda Kaderi bıçaklar ve Kader yere yığılır.

Kader ölecek mi? Meral arkadaşının başucunda ağlar. Diğer kızlarda odadaki ateşin dumanından fenalaşır ve bayılırlar. Eylül, Meral, Kader ve diğerlerinin ölüp ölmeyeceği sezon finalinden beri merak ediliyor. Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezonda kim ölecek kim kalacak? Kırgın Çiçekler yeni sezon fragmanı yayınlandığında sizlerle konumuzda paylaşacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=Osq3yI2PFw0

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.