Kırgın Çiçekler Yeni 3. Sezon Ne zaman Başlayacak? 2017 Eylül

Kırgın Çiçekler Yeni 3. Sezon Ne zaman Başlayacak? 2017 Eylül.. Kırgın Çiçekler dizisi 2. sezondur Atv ekranlarında yayınlanıyor. Dram türünde olan bu dizi bu adı dibine kadar hakediyor desek yeridir. Her bölümde gözyaşı hüzün var. Mutlu oldukları bir gün oluyorsa on gün ardından ağlıyorlar. Seyircisi olarak bu durum herkesi de üzüyor tabi.

Kırgın Çiçekler sezon finali yaptı 88. bölümü ile ekranlara veda etti. Ama sadece mola verdi. Yeni sezonda devam edecektir. Kırgın Çiçekler de Eylülün annesi Mesude ve Kemal bu sezona damgasını vurdu. Mesude nin sonunda Kemalin nasıl biri olduğunu anlaması ve Eylüle hak vermesi bu sezonun en önemli gelişmesiydi.

Ardından sezonun en büyük gelişmesi de Kemalin ölerek diziden ayrılması. Kemal yaptığı okadar kötülüğün sonunda cezasını buluyor ve ölüyor. Ben seyirci olarak rahat bir nefes aldım siz neler hissettiniz yoruma yazabilirsiniz. İki kötü karakter diziden çıkmış olsa da hala olaylar bitmiyor dizide.

Kırgın Çiçekler dizisinde de en son Meralin hayalindeki gibi zengin biri olması vardır. Ama gerçek torunun Kader olduğunun ortaya çıkmasının ardından işler karışır. Arkadaşlıkları sarsılır bakalım sonrasında neler olacak? Kırgın Çiçekler dizisinde daha ne acılar yaşayabilirler derken her bölümde değişik bir acı geliyor başlarına.

Kırgın Çiçekler dizisinde bu sezon ayrılan isimler çok oldu. Yeni sezonu da eylül ayında yine Atv ekranlarında yayınlanacaktır. Kırgın Çiçekler dizisi eylül ayında yeni oyuncularda dahil olacaktır. Çünkü dizinin kötü karakterleri eksildikçe yerine daha kötüleri girecektir eminiz..

Kırgın Çiçekler dizisini siz nasıl buluyorsunuz? Siz de dizinin sürekli ağıt havasında geçmesinden memnun musunuz? Yoksa artık bu acılar bitsin mi diyorsunuz benim gibi.. Yorumlarınızı ve beklentilerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. era değirmenciyi niye diziye aldınız halk sevmez erkekmi kadınmı belli değil konuyu çooook abartır onu alın

  2. cok guzel dizi beğenerek izliyorum. ama acıların da bitmesini istiyorum

  3. konuların akışına bırakılmalı,fazla abartı ve tekrarlardan kaçınılmalı.seyredenler kendileri ile özdeşleşmesi lazım.bu olay benim başıma hiç gelmez demeyecek konulardan kaöınılmalı herkese dokunmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.